Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz PACSA75 #3504 üzenetére

    Érdekes amit írsz. Céges és magánprofillal használom a telefont, céges profilban outlook, teams, office appok, stb. Egyszer sem tapasztaltam akadást, amin meg is lepődtem, mert számítottam rá, hogy lesz (korábban ugye ez a Samu felületek gyengepontja volt, ezért is tartottam a OneUI-tól).

    Az üzemidő pedig az elején nekem is gyenge volt, de szép lassan beletanult a telefon a felhasználási szokásaimba, és ma már magabiztosan kibír egy napot. A legélesebb helyzetben is 12%-on tettem töltőre, de akkor aznap tényleg volt minden. Nálam adaptívon van a kijelző, szóval amikor csak lehet pörögjön a 120hz. Mondjuk üzenetküldő appból csak a céges teams és privátban a fb messenger fut, láttam olyat, hogy valakinél volt vagy 5 féle. :DDD

    Ráadásul egy Watch Active 2-vel használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Remek a telefon és az óra közti összhang, nekem a tudása pont az, amire egy okosórát használni szeretnék (egyedül a négyzetes kijelzőért irigykedem az almás órára, úgy gondolom ha már okosóra, akkor jobb az). Az is kibír 2 napot a folyamatos értesítésekkel.

    Nem tudom mitől függhet, hogy valaki olyan vegyes véleményeket ír, mint te vagy csak rosszakat, vagy csak jókat... :F

  • csorbajeno

    veterán

    válasz PACSA75 #3504 üzenetére

    Örülök a véleményednek, jó az ilyeneket olvasni. Én, aki még soha sem használt IOS-es telefont, kérdezem, hogy az a röccenés az app bezárásakor nem lehet, hogy animálási különbség a két felület között? Ugyanis én most már játszok is a telefonon és amikor bezárom nem veszek észre lag-ot. Az meg azért elég durva lenne, ha egyik telefon nem ugyanolyan teljesítményű, mint a másik(nyilván nem hajszálpontosan egyeznek meg, de ez már azért durva különbség lenne). Mikor váltottál? Gondolom, hogy nem tegnap...de kell az akkunak pár nap, amíg felveszi a szokásaidat, de ezt te visszatérő Samsung felhasználóként jól tudod. Nem lehet, hogy ebből kifolyólag nem bírja végig a teljes napot? Most a válaszom egy kicsit magyarázkodásnak tűnhet, de nem az, csak nem tudom, hogy az ami nálam rendben van, az másnál miért nincs és csupán elmélkedek. :R
    Használd a továbbiakban egyre nagyobb megelégedéssel a telefont! :C

Új hozzászólás Aktív témák