Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Noukoum #537 üzenetére

    Ezt mondtam kábé én is. A sima S10 és S10+ NotebookCheck tesztjéből nekem az jött le, hogy aki valami erőforrásigényes alkalmazással megbirizgálja az Exynos 9820-as mobilját, ott sok jóra nem számíthat. Másrészt telefonálásra, böngészésre, de még videózásra is teljesen oké lehet. PUBG-ra és hasonlókra meg nem, és nem azért, mert nem bírná a hardver; bír ez már szinte bármit -csak annak üzemidőben nagy ára van:

    Hatalmas a fogyasztása közepesen és maxra terhelve is.

    Szerintem nekem Nokia 8 Sirocco lesz végül mégis a befutóm az S10e (vagy a tepsi G8) helyett. Ha még egy árban lennének, talán az S10e mellett döntenék a 3.5 jack és a lapos kijelző miatt, de van köztük árban úgy 60-80k difi. Viszont fél év múlva a ritka Sirocco ára szerintem még majdnem ott lesz, mint most, és ha akarok, kis ráfizetéssel kipróbálhatom az S10e-t majd akkor. :) A lelkem nyugalmának kell már, hogy meglegyen az új telefon, mert ezen pörgök már 2 hónapja! Át is gondoltam ma, hogy kicsit többet kéne inkább más dolgokkal foglalkoznom a szabadidőmben... -mondjuk kerékpározni, túrázni... -a kockulások helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák