Új hozzászólás Aktív témák

  • rajd

    tag

    válasz csikasz76 #26652 üzenetére

    Szia!
    BX Actions app. Még az S9+ hoz vettem, amivel testre szabhatod a Bixby gombot. Nálam: 2 rövid nyomásra bekapcsol és ugyan így ki - zárolt / nyitott képernyőnél is - a zseblámpa LED. Ezen felül megadhatsz különböző parancsokat, akár különböző parancsot is attól függően hogy zárolva vagy nyitva a képernyő. PL nálam böngészés közben egy rövid: vissza lépés, egy hosszú: kilépés a főképernyőre, egy rövid + egy hosszú: kamera megnyitás (ez csak azért hogy ne kelljen kilépnem épp a használt alkalmazásból és így azonnal tudok fényképezni, kényelmes és gyors is, aki szeretné így használni a fényképezőt) fényképezés után ismét egy rövid, és a VISSZA parancsra ugyan ott vagyok abban az app-ban, böngészőben, számológépben stb. ahonnan megnyitottam a kamerát ;) De más parancsokat is hozzá lehet rendelni a különböző gombnyomás fajtákhoz, csak az ingyenes verzió le van korlátozva, így lehet megéri megvenni. Persz ahogy elnézem a következő Samukban már nincs meg a Bixby gomb, pedig így használva jó hasznát vettem. Ezt pl sajnlom...

Új hozzászólás Aktív témák