Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kowako

    csendes tag

    válasz kchris78 #1070 üzenetére

    kchris78: nem, ez egy angol billentyűzet, az ékezetesek előhívásához kétszer-3x-4x kell lenyomni (o,ó,ö,ő) és így tovább, a legtöbb extra gomb nem csinál semmit, szóval csak gépelni jó, de a számokat is Fn+felső gombsorral lehet előcsalogatni. Nem tökéletes, de megszokható, gépelésre. Ennél kisebb típusnál már lehet reális alternatíva a virtuális, de akkor oda a fele kijelző...

    Apika: a kijelzővédőfólia akkor kb. egyárban van, csak ott hamarabb megkapod, sőt fel is rakják. Ez azonban egy olyan spéci cucc, folyadékkal kellett felrakni, kisimogatni, majd kicsit hajszárítózgatva 1 nap után víztiszta lett, egy árva mikrobuborék sem maradt, felszívódott:) de ezt írta is a leírása, ezért Skinomi :) a karbonszálas burkolat, ami az oldalsó elemeket is fedi, rendkívül precíz. Azt nem folyadékkal, hanem puszta hajszárítózással kellett aktiválni, rá is ragadt tökéletesen. Állati jól néz ki, mondták is már többen. Mondjuk az SGN-nel nem lehet megbújni, ha használod, gúvadnak a szemek.
    Persze ha valaki, én biztos nem ezért vettem. Tökéletesen ki tudom használni és 99%-ban úgyis csak én látom... fólia kell rá, ez a lényeg.

    kali: ezt is meg lehet érteni, még az én lapát kezemben sem lesz ez sosem nokia e72 kényelmességű. Na de mennyivel többet tud, és élményben is sokszoros, pár kompromisszummal :) El nem adnám kisebbért már:)) a táblagép 7"-ját sem használtam ki, csak néha, a kétujjas zoom 0,5 mp és ugyanott vagyok...

    http://kowako.hu

Új hozzászólás Aktív témák