Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #12 üzenetére

    A samsung mindig le tud beszélni arról hogy az ő termékeiket vegyem ;]
    A tab2 külsőre, felhasználói felületre bejött, csak irdatlan konstans lag volt mindenütt...
    Evvel meg nem tudok mit kezdeni, minőségi, amit tud az tetszik, a pálca meg különösen. De én MINDIG landscape-ben használom a telefonjaimat, még a QVGA Nokia N95-2-met is. Kind meg bemutatta, hogy nem a legjobb, ámbár böngészésnél nem zavaró, de játéknál tuti belehülyülnék. Ahogy mondta a haver, szigetelőszalag+AOKP ;]
    Ja és nem akarják ezt a wacom technológiás panelt nem mali-400-as cuccra rátuszkolni? Havernak hiába mondtam hogy S2-őn nem megy a GoF2, sddig barmolt míg kibrickelte :DDD

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Luser2000 #50 üzenetére

    Hát ja, kissé felemás az érzése az embernek...
    Az biztos hogy a legnagyobb hibák egyike, a telefon felület. Méreteiben ez nem telefon, tehát az kényelmetlen. Rosszabb megoldás, mint a nexus 10 esetében, mert ott ROMot cserélsz, ha zavar, itt viszont a kapacitív gombokkal kell valamit kezdeni...
    A családtagok, főleg a kisebbek mókázásához nagyon jól jött a 4.2.2. Ezt SmartQ T20-on meg tudtam vizslatni élesben.
    Remélem még idén észhez tér a cég és visszatér a hagyományos tablet kialakításhoz.

    Kijelző felbontásban meg épp a mini sem erős ;] Szerintem ez még elmegy, de jövőre tuti egyértelmű negatívum.
    AMOLED-re visszatérve, van egyáltalán ekkora készülék szerves kijelzővel? Mert én nem vagyok otthon annyira tab témában, és IPS-re hajtok inkább.

Új hozzászólás Aktív témák