Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tippmix46

    senior tag

    válasz Parallaxis #2050 üzenetére

    bocsánat, de mi a túlzás ebben, ezek tények
    Egy Note1es tulaj eladja a jó állapotú (esetleg még garis) készülékét 50 körül és ki kell adnia 160 ezer Ft környékén, hogy kapjon egy Note4et....160 ezer Ftot! Ja, és 2 év múlva talán a Note4 ér 80 ezer Ft-ot...százezreket bukni állandóan? Azért mert gyorsabb valamivel a telefon? ugyan már!
    Azt gondolom, hogy a Note széria valóban a legjobb telefon a világon, de sokan túlzásokba esnek, mindennek megvan a maga eszköze:

    Filmnézés: aki azt mondja, hogy neki a Note-on nézni elég, az igénytelen....nagy képernyős tv+házimozi rendszer, na az filmnézés, de nem egy 5,5-6 colos telefon.
    Rajzolás, irodai alkalmazások stb.: pc vagy laptop...értem én, hogy jó dolog a pen, de 10ből 8 Note tulaj nem használja, a maradék 2 is jobban boldogulna egy pc-vel.
    Zene: hát aki azt mondja, hogy egy Note-al hallgatni zenét a csúcs, azzal nem is vitatkoznék...
    Fénykép: egy pár centi vastag telefon az életben nem fog tudni olyan képeket csinálni, mint egy tükörreflexes gép, ez a fényképezés alaptörvényeiből adódik....lehet valakinek untig elég egy családi eseményről vagy kirándulásról Note-al lőni képeket, de azok nem fotók lesznek, legalább is nem egy Nikon vagy Canon DSLR géphez képest.
    Netezés: nem rossz 5,5 colon netezni, de azért egy tab vagy egy laptop azért más, valljuk be.
    Játék: elfutnak rajta a játékok akadás nélkül...na és? attól ez még 5,5-6 col....egy PS4 led tv-vel, vagy asztali pc na az játék, de ez....? hát kinek mi az igénye...

    Szóval összefoglalva: a világ legjobb telói a Note-ok, ezek közül is a legjobb a Note4, de azért kezeljük helyén a dolgokat...a fentieknek nem kompromisszumai, azokkal nem tudja felvenni a versenyt felhasználói élményben.
    Persze tudom, a fentiek összértéke (nagy képernyős led tv, házimozi, laptop vagy pc, dslr gép stb.) összára messze nem 200 ezer Ft környéke...ez igaz...de az eredmény, az élmény sem egy 5,5-6 colos telefon által nyújtott. És itt egy kérdés van, kinek mi az igénye, igényszintje...nekem egy filmet az életben nem jutna eszembe telefonon nézni, egyszerűen azt nem arra találták ki, nem adja vissza azt az élményt, amiért a filmnézés (beleértve a hangeffekteket stb.) van...és a fényképezés által készített képek minőségét is mondhatnám a fényképező résznél stb-stb.

Új hozzászólás Aktív témák