Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Érdekes, hogy egy ilyen baromi drága telefonnál hogy tudnak így töketlenkedni.
    Kiad az ember egy vagyont érte és még folyton Ő jár utána..

    Én is úgy döntöttem lecserélem az s7e-et erre. Igazából azon kívül hogy baromira merül újonnan a telefon, semmi hibája nincs, életem legjobb telefonja. De nincs kedvem kideríteni mi merít. Akku biztos nem, mert azt kicseréltettem pár hete. talán a legújabb frissítésben volt valami, ami nem tetszett a telefonnak, pedig cash-t is ürítettem frissítés után.
    S9+ is elég lenne számomra amúgy, de annyira olcsó most telenornál a céges előfizumhoz, hogy akkor már miért ne (147e minusz a 30e kedvezmény amit mindenhol hirdetnek telefon eladással.. - a többi szolgáltató közel távol sem áll ilyen olcsó ajánlattal, pedig az előfizu sem drága).

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Gondoltam ma elfutok kökire az ottani samsung boltba egy üvegfóliára, de sajnos még nem volt nekik. Pedig most 20% kedvezmény volt minden kiegészítőre, erre is :(
    Hol máshol lehet még rátetetni olyat ami jó minőségű?
    Illetve ezek kompatibilisek a spigen slim armorral? Mert ez elég patentul rajta van.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Sziasztok!

    1. Tapasztalat:
    Spigen slim armor tok: eléggé duci lesz tőle a telefon, kb 1 hónap után már málott a hátulja, így 2 hónap után már a festék nagyja lepattogzott. Ultragáz, 9e Ft-os tok ennyit bír. Ez a 200Ft-os ebayes szint :(
    Az S7-ré két spigen tokom is volt, a fém rápattintós keret 1-2 hónapot bírt mindig. Többet nem veszek spigen tokot...
    Speedshopos üvegfólia: Két hónapja vettem és tettem fel helyben, 4000Ft volt. Pár nap után már gyűlt a piszok a peremeknél, 1-2 hét után picit fel is málott a felső sarka aztán meg is tört ott, végül a zsebemtől tört meg az oldalán. Le is szedtem, azóta se tettem rá, nagyon gagyi volt.
    Aliexp. mágneses fém tok: Most ez van rajta. A mágnes elég erősen tart de kétséges, hogy ha földet ér akkor is tart-e majd és nem e zuhan ki belőle a telefon. Esélyes, bár tényleg egész erősen ráfog. A hátsó üveg teljesen jó, összeszerelés alapvetően korrekt. A legjobb az lenne ha az elején is lenne üveg a toknak. Egyébként kecses benne, majdnem olyan érzés mint ha nem is tok lenne rajta.

    2. Kérdés:
    Mi jelenleg az ajánlott üvegfólia rá? Ami már bevállt, 2 hónap alatt nem reped meg magától stb...

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    válasz thebear007 #3870 üzenetére

    A tokot nem tőlük vettem.
    Nekem gyárinak tűnik amúgy, csak a stapát nem bírja.

    Köszönöm a többi választ, a SeS-es 15e-res üvegfólia szerintem drága. Oké, hogy cserélik ha feljön stb... De nekem arra sincs időm hogy egy SeS-be eljussak, nem hogy másodjára is ezért menjek oda :/
    (Az s7e-n cseréltek anno akkut egy nagy szervízbe, aztán mint kiderült hiába írták a weblapon hogy minden gyári, hát az akku nem volt az és kb fele volt a gyári teljesítményének. Mondták hogy kicserélik gyárira, de hol van megint 3 órám arra, hogy ezért bevigyem :/ )

    Szóval inkább rendelnék itthonra ebayről/aliról 4-5db fóliát aztán cserélgetem pár havonta.
    De melyiket érdemes rendelni?

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Nem tudtok véletlen valami megoldást arra, hogy a hívás beállításoknál a gyors elutasító üzeneteknél hosszabb üzenetet lehessen írni? A régi samsung rendszerből, mikor az s7e-ről átmásolt mindent akkor a hosszú üzenetek is átkerültek a note9-re, viszont ha ezeken módosítanék már csak az első kb 100 karaktert engedi átírni, míg régen bármennyit lehetett írni. Ha újat adok hozzá az is max 100 karakter.
    Viszont ha a régiről áthozott akár 300karakteresre kattintok hívás elutasításkor, simán elküldi azt is, tehát semmi akadálya nem lenne itt semminek, ha nem lenne valamiért limit :/

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

  • sgery

    őstag

    Megjött az uw-s üvegfolia.
    Nehéz szépen buborékmentesen felrakni, tapintása elmarad a gyári érzettől, a toll szinte serceg rajta, a hozzá adott lötty baromi büdös és nehezen lemosható.
    A spigen tokkal nem kompatibilis, pedig direkt tokhoz valót vettem.
    Összeségében nem nyerő cucc :(

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák