Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz Plazmacucci #11261 üzenetére

    Igen, tudom. Pontosan én tudom, a hátam mögött közel 100 telefonnal. Örülök hogy jól látod.
    Azt kellene valahogy megértened, hogy mindegyik telefonon ugyan azok az appok vannak telepitve. Szándékosan nem bővül a repertoár.
    Kvázi így tudom eldönteni - saját magamnak bizonyítva - hogy melyik telefon hogy viselkedik nálam.
    Nem szeretnék vitát szítani, de hidd el van tapasztalatom.
    Szeretni nem kell emiatt, nem is ez a cél, hiszen elég sokan keresnek meg az életben, privátban, hogy mit vegyenek, és eddig nem kaptam meg, hogy baromságot mondtam volna.
    Samsungból mindegyik járt már nálam, több darab is.
    Az utóbbi időben S8-ból vagy 5, S9, S9 plusz, S10. Mindegyik Samsunggal az volt a bajom, hogy a képeket picit mossa, festményes, illetve ezt még túl élném, de az akku idő, SOT mindegyik esetében 4 óra körül alakult.

    Direkt nem akarok itt reklámozni más márkákat, de azoknál ugyanezekkel a beállításokkal jelentősen több SOT jön ki.

    Nem vagyok nagy Gamer, így kemény 1db játék van fent mindig. Empires&Puzzles.

    Reggel már le tudom mérni milyen lesz az aznapom akkuidőben.

    Reggel 7:00-8:00-ig ezek a telefonok nem bírták az 1 órás nyúzást:
    S8,S9,S10.
    Használat az 1 óra alatt a szokásos email szinkronok mellett:
    - 40 perc Empires, közben Bluetooth Samsung Zene lejátszás 1 órán keresztül, 10-15 perc Face. Kemény.
    Merülés 100%-ról 70% lett.
    Napközben asztalon, max 2 óra Messenger, délután 16:30-ra 30%.
    Aztán innen edzés, estére 10%-ra sima Samsung böngészővel nyomkodás.

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák