Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Zé. #2580 üzenetére

    Már pont 1 éve is arról szóltak a hírek, hogy vége a Note sorozatnak. Aztán azt mondták, hogy mégis lesz, majd mégsem, majd a chiphiány miatt nem lesz 21-ben, de 22-ben visszatér, most meg ez. Jó ideje megy az agyalás, de lássuk be, hogy a "sima" Note 20-nak semmi értelme nem volt tavaly, a flagship Note Ultra mellett meg értelmetlen a Galaxy S Ultra - így ezt most összevonják, megjegyzem, helyesen.

    Én imádom ezt a telefont, egyszerűen remek. Viszont a tollat elég ritkán használom, és nekem amúgy is kicsi, így vettem hozzá egy S21 tollat, és inkább azzal írok rá, ha kell. Persze belerakni nem lehet, de a toll helyett egy nagyobb akkunak számomra több értelme lenne. Mondom persze úgy, hogy a felhasználási szokásaim mellett kb 70%-ra merül délutánra, és egyáltalán nincs panaszom az akkuidőre. Amikor többet használom, pl. berakok YT-n valamit, 1 óra alatt fixen 10%-ot merül, szóval több, mint elég.

    Kihagyhatatlan ajánlatban rendeltem egy S21 Ultrát, kíváncsi leszek rá, ha megjön. Nem a sebesség miatt (arra az N20U is bőven elég), nem is az akku miatt, még csak a kamera miatt se, inkább csak kíváncsiságból. Ha bejön, az N20U megy eladósorba. Azért remélem, hogy majd az S21U utáni telefonom megint lehet Note, vagy legalábbis ez a Note-forma, mert asszem ez fog legjobban hiányozni, mert nagyon eltalálták.

  • bbendre

    őstag

    válasz Zé. #2580 üzenetére

    Ha az S22 a Note designal érkezik es valamint az akkut es a kamerát is végre sikerulne végre rendbe rakni nagyon nagyon boldog lennék es a megjelenes napjan vennék egyet.

    Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Új hozzászólás Aktív témák