Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz Reggie0 #150 üzenetére

    Február közepe óta használom a vasat, arra vettem, hogy mehessen az S9+ helyére, ami meg menni fog az S7 helyére. Hát.... Pár nap szárazteszt után az S9+ maradt a helyén, ez meg ment az S7 helyére.
    De amúgy nem rossz a vas, sok dologban jobb, mint vártam, csak összességében nem éri el azt a szintet amiért megvettem. Bár én amúgyis annyira túlhasználom a készülékeim, hogy ufó vagyok az adott topicban. :)
    A SoC alapban lesz*rható dolog, a felhasználói élmény ami fontos. Ennél azért van. Hogy viccesen fogalmazzak nem akad rajta a városi tv, AAA mobilcímek jól mennek rajta, ami meg szarul van megírva az ezen is szarul fut. Pl SW:GoH
    Hogy a Samsung milyen formában támogatja a vasat, az fogja megválaszolni a kérdésed. Kb 2 év múlva. Addig minden csak feltételezés. Ahogy az S5 Mini is kapott nem várt új androidot, vagy az S7 is kapott még idén 4 évesen nagyobb frissítést, úgy ennél is lesz valami. Hogy a jelenlegi 2 éves S9+-hoz képest, vagy a 4 éves S7-hez képest hogy fog ez teljesíteniannyi idősen, az csak a Samsungon múlik. Lehet kivéreztetik egy frissítéssel, mint a régebbi telefonokat, lehet életben tartják. Ezt akkor tudjuk meg amikor odaérünk időben.

Új hozzászólás Aktív témák