Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz francz'70 #13814 üzenetére

    Nekem jegyzetelés max a bevásárláskor van :D A tips alklalmazást végignéztem, és jól is tettem, mert fény derült pár különbségre a többi telóhoz. Pl screen cast opció nincsen, illetve van, de arra is a Dex-et kell használni, és állítható hogy Dex legyen, vagy screen mirroring.
    Egyelőre 2 "problémám" van vele:
    - a root problémája, hogy tudjak játék beállításokat menteni. Itt elég körülmányes a root, mert akkor OTA nem működik, így Odin-nal kell havonta felrakni a romot, ami megint jóval kényelmetlenebb, mint más készülék 1db file-ból álló romja. Oneplus-omnál az OTA működik root alatt is, csak érzékeli, hogy rootolva van, így a teljes romot tölti le, felteszi, majd 2 kattintással fel lehet úgy rakni, hogy a root megmaradjon. Ez hiányzik.
    - Másik gondom, amivel egyáltalán nem lehet mit csinálni, hogy hozzászoktam a felsőkategóriás Oneplusok 3 állású kapcsolójához az oldalán. Rém kénylemes azzal rezgőre, vagy némítóra kapcsolni, mint hogy feloldjam a készülékem, tapi ide-oda, hogy ugyanezt elérjem.

    Ha ezen a kettőn túl tudok lépni, akkor megmarad a Note 10-es, ha nem, akkor újra a oneplus 7T Pro-t használom.

Új hozzászólás Aktív témák