Új hozzászólás Aktív témák

  • Plz

    csendes tag

    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy tud e nekem Valaki segiteni abban, hogy vajon mi lehet a problémája a telefonnak....
    tegnap vettem egy Samsung J3 2016 mobilt szükségtelefonnak. az eladó biztosított, hogy ugyan kompromisszum árán - mert a kijelző olykor becsikozódik pár másodpercre - de ha valóban csak hirtelen póttelefon kell, akkor ez arra jo. nos, 10 perc mulva a visszaáálitas közepén fogta magát, és - egy ,, mit keresek én itt? " felkiáltással - meghalt a kijelző.
    Mivel nem köthettem bele, - hisz bekapcsoltuk, működött - igy nem hivogattam az eladót, hanem gondoltam bebuktam. aztan működött. Aztán ismét csikozódás, elfeketedés, ujra jó. levettem a hátlapot, megigazgattam a csatlakozót - hátha... - erre aztán felül érintett, a közepétől nem. :-( Még igazitottam rajta... :-( erre mostmár sehol nem reagál. Mi lehet a gond? Egyszerűen fizikai képtelenség, hogy egy csatlakozót ne rakjak vissza, hisz olyan egyszerű a szétszedése ,imt a bot. ROM telepitgetéshez nem nagyon értek- egyszer csináltam már vagy 8 éve - de nem is tudom, hogy ez most hardver, vagy szoftver gond ...? Gondoltam itt rengeteg VALÓBAN hozzáértő jár-kel, igy megkérdezem....
    Előre is nagyon Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák