Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rethink

    csendes tag

    Sziasztok! Teljesen kezdő vagyok az okostelefon terén és az androiddal is. Vettem egy samsung Galaxy Ace telót és az alábbi kérdéseim lennének:

    - Miért van az hogy egy névhez tartozik vagy 4 névjegyzék? Nem lenne okosabb egy névjegyzéket megtartani, és abban hozzáadni munkahelyi, meg vezetékes, meg mittumoén még hány számot? Miért hoz létre egy csomót?

    - Ami még nagyon zavar: teljesen fiktív születésnapokat generál. Nem értem honnan szedi a fals információt, mert a kontakt facebook adatlapján helyesen szerepel a születési dátum, de a névjegyzékbe egy teljesen másat generál.

    - És nem tudom szerkeszteni a Kies-el a névjegyeket. Az alábbit írja ki 18%-nál: "névjegyek elemének betöltése leállítva". Már újraraktam a Kiest is, de nem segített. (a legelső bekapcsolásnál még ment, azóta nem)

    - Illetve ha engem hívnak, akkor a híváskor nem jelzi ki a képet. (csak a névjegyzékben kis ikonként) Mintha nem lenne megjelenő kép. Automatikusan nem rakja bele a facebook adatlap képét, hanem egyesével kellene mindegyikhez hozzátennem képet. (rámenteni a telóra és mindegyik névjegyzékhez egyesével hozzáadni) Ez komoly? Vagy én nem vettem észre vmi beállítást?

    - az is előfordul, hogy nyílt, jelszó mentes wifi hálózatnál az IP cím lekérése után azt írja ki, hogy szétkapcsolva...holott a jelerősség kiváló és elvileg minden ok.

    Várom az ötleteiteket! Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák