Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin79

    őstag

    válasz ra^ven #27589 üzenetére

    Akkor jó, pedig ezek nagyon alapdolgok nagyvonalakban, de valamikor tuti nekem is újak voltak :D
    És akkor pár alapbeállítási tipp, de ismételten jegyzem meg, ezek személyes beállítások, nem pedig valami etalon Xperionhoz, ezeket pötyögöm végig a rom ill. layouts-patch telepítés után, azaz a 4.-ik újraindítást követően, tehát rendszerbeállítások:
    -mobilhálózatok - GSM/UMTS - pipa a GSM-hez, mivel mobilnetet nem használok és alatta a 2G alapból megvan,
    -zárképernyő - stílus - gyűrű stílusa holo, minimal gyűrű stílusa pipa, majd widget beállításoknál - pipa akkumulátor állapot megjelenítéshez és widget pozíciója középre,
    -CM beállítások - alkalmazás-telepítési hely belső, megjelenés - animációk kikapcs, bevitel - felélesztés hangerőgombokra pipa, felület - értesítési energia widget - pipa indikátor elrejtése, majd widget gombok kiválasztása és ezen belül ha megvannak amiket használok fényerő ill. hangmódoknál finomítok, aki használ mobilnetet ajánlatos beállítani a 2g/3g váltást is,,
    -hívásbeállítások - ezt mondjuk fölösleges részletezni, itt csak a saját szám láthatóságát állítom be,
    -megjelenítés - animációk kikapcs, elsötétedés 30s,
    -alkalmazások - ismeretlen források pipa, magától értetődő
    -fiókok és szinkronizálás - auto szinkron kikapcs, sem naptár- sem névjegyzékszinkronizációt nem használok,
    -nyelv és billentyűzet - egyéni beállítás, tehát nekem kell szlovák billentyűzetkiosztás is, többség nem hiszem használja :)
    -mentés és helyreállítás - minden kikapcs, nekem szintén fölösleges,
    -kisegítő lehetőségek - pipa a bekacs. gomb megszakítja a hívást,
    -alkalmazásfejlesztés - pipa alkalmazás leállítása a vissza gomb nyomvatartásával, készülék hosztnév megadása,
    -teljesítmény - léynegében minden marad az alapbelállításon ( compache ram, jit, purging of assets ki van kapcsolva alapból) egyedül a görgetési gyorsítótárnál erőltetett ki,

    Ezenkívül természetes a többi beállítás változtatás igény szerint, procifreki növelése, néha haptic feedback kikapcs a spare partsban, na meg persze AM, ESTM, PD beállítások ami még nálam következik belakás után :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák