Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz Mákos7észta #12213 üzenetére

    Igen arra gondoltam. Már nem új keletű a dolog, találtam egy 2009-es fórumbejegyzést itt, van olyan akinek szintén nem megy/ment a manuálissal sem.
    Egy lehetséges megoldást találtam is:
    "Not sure about the other services other than GMail.... What I did was to go into the phone settings, manage applications, Choose GMail, clear the data. Go back and choose GMail Storage and choose to clear that data. Try to force a sync. Mine took a really long time, so I went into gmail, and it said email should appear shortly.... that also took forever. So I rebooted the phone and upon reboot it worked.

    I think there are lock files at play, I just didn't feel like wasting the time to find it.

    Hope this helps!"

    Nekem bevált, töröltem a Beállítások->Alkalmazások kezelésénél a Gmail adatokat, ezután újra beállítottam az e-mail fiókot és láss csodát, szépen szinkronizál automatikusan. Kétféle címről is küldtem egy-egy levelet és kb fél percen belül már jelzett is a telefon.
    De az is lehet, hogy bezavart az alkalmazásnak amikor Link2SD-vel átraktam a másodlagos partícióra, gyorsan vissza is tettem a belső memóriába a biztonság kedvéért.

Új hozzászólás Aktív témák