Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz ollie #140 üzenetére

    Hallod-e, Te aztán istenkirálycsászár vagy, a laposföldkerekségen nincs hozzád hasonló tapasztalt ember. Meg is hajolnék, csak fáj kicsit a derekam, ezért nem teszem. Nem, dehogy ismerem egyik említett telefont sem, kizárólag egy darabot gyártottak ezekből, az pedig ugye Nálad volt... Köszönöm, hogy megmondtad a tutit, máris fény gyúlt sötét és tudatlan fejemben. Ha azt mondta zsenialitásod, hogy megéri az A8, hát megéri. Hát már, hogy a viharba ne érne 90 ezret, jah, bocs, 160 ezret ez a készülék. Mert hát ugye, mint tudjuk, bixby, AOD, vízálló, "kávamentes", muhahaha... :D És ugye véleményed szent és sérthetetlen, 160, megéri, punktum. Ó, hogy lehetek ennyire balga, hát megmondtad. Apró kérdés, ki a t'köm mondta, hogy a Redmi Note prémium?! Soha nem is volt az... a Redmi széria világ életében alatta volt az Mi szériának. Vajon a Samsung középszinten lévő készülékei tudják a Redmi Note közép szintjét? Én annyit mondtam, hogy fém házért, 4/64-ért, 4000-es akkuért, 10+ órás SOT-ért, stb. nem kell messzire menni, ezt 55-ből megkapod. Ebből is simán látszik, hogy megéri ez a 90-et, francba, már megint, akarom mondani 160-at, lehet többet is. Egyébként érdekes kísérlet lehetne, ha nem tudnád, hogy a Note mennyibe kerül, akkor is ezt mondanád rá? Vagy kapna egy 120 ezres árcímkét? Vagy a Samu egy 95-ös címkét? Netán egy Samsung márkajelzést a Note? De nincs ezzel gond, ha Neked megéri, megéri. Ettől szép ez a világ. Csak szerintem ne gondold a véleményed mindenek felett állónak, mert ingatag lábakon áll...

    Egyéb vélemények: Jöttök itt olyan b@romságokkal, hogy a "Samsung" márka prémium. Hagyjuk már a butaságot, gyárt annyi műanyag telefonnak csúfolt ipari hulladékot, hogy az már fáj. Hogy az A3 2300-as akkuja tovább bírja, mint a 4000-es Note akkuja, SD625 mellett? Ezt az sem hiszi, aki leírta! Tudom, ezeket nem Te írtad.

    Tegyük hozzá, kivétel nélkül az összes telefon gyenge képeket készít, márkától függetlenül. Bármelyik "valódi" fényképező bármelyiket veri. Az igaz, hogy az egyébként rossz minőségű telefonos képek közül, a Samsung jót készít. De ettől még gagyi telefonos kép marad...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák