Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Wallenberg #396 üzenetére

    Egyik sincs rajta (nekem nem volt)
    Egy kemény műanyag fóliába van beletéve amire pár tulajdonság rá van nyomtatva

    Amíg nincs tokba és üvegfólia rajta szőnyeges szobából én nem merném kivinni
    Nem is vittem az enyémet

    (#390) Nordik

    Szerintem a GG3 nagyon nagy visszalépés, nagy spórolás
    Mint írtam a 2016-os A5 is már GG4-el jött ki
    Fóliát én nem próbálnám ki az a leesés ellen nem annyira véd

    [link]

    GG4
    2014-ben a Corning azzal a merész célkitűzéssel mutatta be a legújabb Gorilla Glass-t, hogy meg inkább megerősítették az üveg szerkezetét. Felmérések azt mutatták, hogy a képernyősérülések 70%-a leejtésből adódott, így ezt a verziót épp ez ellen lett fejlesztve. Laborvizsgálatok szerint az elődhöz képest ez a verzió kétszeres erőséggel bírt. A sorben következő Samsung Galaxy S5 mellett a Zenfone 2 széria és több más csúcskészülék esetében is felhasználták.

    Én ebből azt szűröm le hogy nagyon erősen kell óvni a leesés ellen a telefon, szerintem nem véletlen a két fórumtárs pórul járása se

    Ezt a videót érdemes megnézni a 3-as a 4-sel hasonlítja össze

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák