Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kugli

    aktív tag

    Sziasztok!

    Google fiók problem... Vagyis szerintem valahol itt kell keresni a hibát. No,a gyári samsung naptárat használom,ami szinkronban van a google fiókommal. egy ideje nem úgy működik mint ahogy eddig (megszoktam) . Pl a számomra kiszámítható feladatokat bőven előre be írtam eddig a naptárba,akár plusz egy évre is,az ugye szinkronban volt a google fiókban lévő naptárral,megjelent pl pc-n böngészőben,ha a naptárat megnyitottam,most ez megváltozott.A google fiókomba belépve pc-n a naptárban látom az előre beírt eseményeket,de a telefonon lévő gyári naptár alkalmazásban nem. Próbálkoztam egyéb naptár alkalmazásokat, (google naptárat is). Azt gondolom,hogy valamiért nem szinkronizál rendesen a telefon a google fiókommal. nem rég volt FR a készüléken (minden fő verzió váltás után nyomok egy FR-t,hagyjuk hogy ezt miért minek stb...) Mindeddig működött minden normálisan fr után is az eddig megszokott beállításaimmal. Valami esetleg változott a google felhasználási feltételekben?! ? :F Azt vettem észre,hogy ha megnézem a szinkronizálásnál, eddig ott volt "személyi adatok szinkronja" , jelenleg ez nincs benne a listában. Mit hagyok ki? Milyen beállítási opció felett siklok el?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés