Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HKorn

    addikt

    válasz kato78 #546 üzenetére

    Asszonynak van egy ilyen, meg egy i7 cégesnek és már párszor leírtam, de most is leírom, hogy nem értem, hogy képesek az emberek többszázezret kifizetni egy iPhone-ért, mikor egy A40-et nagyobb élmény használni. Nem mondom hogy rossz az iPhone, de óriási árban a különbség egy A40-hez képest és mit ad? Max jobb kamerát, azon kívül meg egy kicsi, fakó IPS kijelzőt óriási kávákkal, meg egy erősen korlátozott IOS-t, olyan bénaságokkal például, hogy a kamerát nem lehet 16:9-es arányra állítani és hasonlók.

    Annyi pénzt adnék érte max, amennyibe az A40 kerül, kb annyit érnek kis jóindulattal.

    [ Szerkesztve ]

    Run&Ride

  • Crafter32

    őstag

    válasz kato78 #546 üzenetére

    Én is kipróbálásra vettem az Iphone, de egyszerűen elviselhetetlen a média része neki. Képek, videók, zenék kezelése olyan szinte le van korlátozva, hogy csak a gusztustalan szó jut eszembe. Mindezt azért, hogy nagyobb tárhelyért fizess elő icloudban vagy vásárolj inkább csengőhangot, mert fél nap egy újat kiválasztani. A legjobb dolog az volt, hogy rájöttem teljesen le kell tiltani a icloudot, mert úgyis telerakja és jön az üzenet fizess elő nagyobb tárhelyre. Először mikor letiltottam az icloudot több száz névjegyem tűnt el, még szerencse gmailban meg voltak. Nem lehet csak úgy kikapcsolni mivel töröl mindent, így próbálva megakadályozni kikapcsolását. Életem legrosszabb telefonja és rendszere volt az I6s.
    Ehhez képest az A40 tényleg a mennyország.

Új hozzászólás Aktív témák