Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    végre nálam a telefon! :C
    A Telenor a kedd délutáni megrendelést csütörtök este át is adta a postának, aki a hétvégén nem tudom mit csinált vele, de 3x jutott vissza az Országos Logisztikai Központba, és közben kirándult is egyet egy másik csomagközpontban is.
    Kártyásan vettem, XEH szoftveres, az alap dolgokat beállítottam már, de élesben még nem viszem ki, majd ha sikerül legalább egy tokot szereznem.
    Az első benyomások: az UI egészen baráti így elsőre, a sötét téma nekem WP-ről jövőnek elvárás volt. Vannak benne okosságok: pl. ha hosszan nyomok egy appra, akkor a felugró menüből egyből az alkalmazás beállításaihoz lehet lépni. Ez nagyon tetszik, nem kell külön keresgélnem, hogy hol állíthatom az értesítéseket, illetve gyorsítótárat is lehet törölni. Ami kicsit nem tetszik: az alkalmazásokba belépve a navigációs sáv csúnyán vastag, és nem is feketedik be, hiába van sötét módra állítva a telefon. A gesztusvezérléssel pedig érezhetően lassabb. A noccs eltakarható, de azt mondjuk nem bánnám, ha az óra, meg az ikonok felmásznának oda.
    Hardveresen: a telefon szép, így sokadik kézbevételre is. Az adaptív fényerő elsőre kicsit butának tűnik. Szerintem nem az ujjlenyomat olvasó mozog, hanem a hátlap nem elég merev a környékén, az lesz kicsit homorú/domború és helyezkedik, miközben a szenzor környékén fogdosom a telefont. Az oldalsó gombok olyan határozottat kattannak, mint még egyik hasonló eszközömnél sem. Elsőre kicsit furcsa, de pozitív értelemben. Sebességével nekem nincs bajom, bár én elvagyok a Huawei T3 tabbal is.

    Egyelőre semmi fájdalmas észrevételem nincs, a többi meg majd 1-2 nap komolyabb használat után meg kiderül.

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák