Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Pearce #25 üzenetére

    Ez user error 100%-ban. Akinek van egy csöppnyi esze, az beláthatja, hogy egy 30 ezres tablet nem fogja hozni a 70 ezres Nexus 7 vagy a 120+ ezres iPadek teljesítményét.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • bagkri01

    őstag

    válasz Pearce #25 üzenetére

    :W Akkor majd Átlag Józsi megkérdez egy olyan nagy szakértőt, mint Te, hogy figyeljé.... má... Te, ez olyan jó, mint egy asus tranformer, me... akko.. megveszem. Ne nézzél már mindenkit hülyének, hidd el sokan utánaolvasnak mit vesznek, bár az írásod alapján csak Te lehetsz annyira okos. Nem hülyék az emberek, hogy azt gondolják egy, hogy egy 30k-s tablet ugyanazt tudja, mint egy 100k-s. Az összereéli minőséget meg majd meglátjuk, láttunk itt már katón varjút.

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Pearce #37 üzenetére

    Ipari hulladék? Én egy kínai Cube Talk 7X-et használok 1 éve. Öcsém fél évig használta, nyúzta, ütötte verte, ha épp leesett bírta. Múltkor úgy esett elrepedt az üveg, és mgé akkor is ment.

    Ha ez a hulladék szint, akkor bocs, de csak ilyet veszek :) Ja és idehaza WayteQ cucc, és minőség.

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • bagkri01

    őstag

    válasz Pearce #37 üzenetére

    Na jó hagyjuk, Te már használtál ilyet, mert én még nem, ezért nem jelentem ki, hogy hulladék, Nem lesz egy High end cucc az biztos, nem nincs is annak kikiáltva. Tartalomfogyasztásra szerintem bőven elég lesz. Megfordult már egy pár kínai cucc a kezemben és kijelenthetem, hogy kb 2012-óta igen vállalható minőséget teszenek le sokan az asztara.

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

  • papi77

    addikt

    válasz Pearce #37 üzenetére

    Szerintem sokaknak hiába mondanád,hogy spóroljon egy jobbra...nem fog,mert nincs miből!
    Ezeket első telefonnak fogják sokan venni,meg akinek nincs pénze drágábbra.

    Az első: NOKIA 1611

  • Ghoosty

    őstag

    válasz Pearce #47 üzenetére

    A gyűjtsön még, meg a 30k-nál drágább tablet sokkal jobb, azt nem ilyen egyszerű megválaszolni. Kinek mi a fontos, mire használja, mitől veszi el a pénzt?

    Nekem nincs tabletem, bátyámnál használtam egy kicsit egy 30k alattit. Azt kell, hogy mondjam, hogy nem vennék drágábbat, (nincs rá szükségem, így semmilyent nem vennek, de ez lényegtelen) mert egyszerűen hiába jobb/fürgébb/kevésbé akad egy drágább, mert ez is eléri azt a szintet, hogy ne érezzem zavarónak használat közben.

    Ha birtokolsz egy 30k-s terméket, akkor a 30k-s terméket kockáztatod, hogy eltöröd/ellopják garancián kívüli meghibásodása lesz. 60k-s termék esetében már a 60k-t.
    Ha veszel egy 30k-s terméket 3-4 havi spórolásból, akkor a 60k-s terméket 6-8 haviból fogod tudni megvenni. A pótlást is ugyanennyivel később fogod tudni megoldani.
    Most a tabletet 3-4 hónappal később tudod megvenni, akkor a következő vágyott terméket szintén később fogod tudni megvenni. Ha abból is egy drágábbat választasz, akkor ott is még később fogod tudni megszerezni.
    Ha megelégszel egy 30k-s termékkel, akkor a maradék 30k-t, amit a következő 3-4 hónapban megspóroltál, félre is tudod rakni tartaléknak.

    A lényeg, hogy az igényeidet a pénztárcádnak megfelelően kell kialakítani. Pl lehet, hogy nem is kell tablet. :D

    [ Szerkesztve ]

  • tixem

    addikt

    válasz Pearce #47 üzenetére

    Miért akarod mindenáron megmondani, hogy a többi embernek mi a jó, vagy mi a nem jó?

    Ez a tab és ez a telefon ennyi pénzért igenis jó vétel és totálisan mindegy, hogy mi van a hátára írva. Én az olyan eszközöket nem nézem semmibe, amik többnek akarnak látszani annál, mint amik valójában. Gondolok itt a tucatjával piacra fosott samsung telefonokra és futottak még kategóriájú, drágának és minőséginek tűnő ám valójában irtózatosan béna tabletekre: megint csak a samsungot tudom említeni az olcsó tabjaikkal, amik jóval drágábban semmiben sem tudnak többet, max annyit, hogy ott virít a hátán a samsung felirat.

    A kínai gyártókkal pedig semmi gond nincs, ha igaz, hogy a telefont a Lenovo műveli, akkor előbb veszek ilyet, mint akármilyen alsókategóriás Samsungot, HTC-t, Sony-t stb.
    Minőségben semmivel sem rosszabbak, supportjuk ugyan gyakorlatilag nulla, de mutass már olyan belépő szintű telefont a nagy márkáktól, amikre frissítenek ha többet nem is, de egy főverziót? Ugye, hogy nincs ilyen, de legalábbis nem özönlik el a piacot. Így tehát support téren is egálban vannak az ilyen árú kínai cumók, mert a kategóriájukban a support ismeretlen fogalom.

    A fenti 2 gép pedig gyárilag 4.4-gyel jön. Kérdem én mire nem elég ez az elkövetkező 2-3 év során? Én a mai napig használom a lassan 4 éves SE telefonomat amin még ICS fut, és amire akkor vettem, arra most is tökéletesen megfelel.

    Az ország lakosságának a 95%-a nem ismeri és/vagy letojja magasról a kütyük piacát, az érdekli, hogy minél olcsóbban kapjon olyat ami kell neki. Bemegy a Tescoba átlagjózsi és átlagkati a 2 átlaggyerekkel karácsony előtt, petikének megtetszik, mert fut rajta az angry birds meg a fb. Anyukának is megtetszik, mert csak 30 ezer Ft, nem pedig 150 mint az a batár nagy LG/Samsung/Sony tepsi kitéve a pult közepére és mégis ugyanazt tudja. Ennyi a lélektana, rohadt egyszerű. És ez csak egy példa, hogy kik is vesznek ilyen telefont. Lehetne még száz másik ilyen "esettanulmányt" vázolni, de felesleges, mert rajtad és pár hasonszőrű társadon kívül mindenki felfogta, hogy mi a célja Tesconak ezzel a termékcsaláddal.

    Azok meg akik iphone-nal, drága droidokkal meg lumiákkal rohangálnak ugyanebbe a kategóriába tartoznak, csak nekik nem számít a pénz. Megveszik a legdrágábbat, mert miért ne. Vagy pedig abba a maradék 5%-ba tartoznak akik valóban otthonosan mozognak az IT világban.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák