Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narasim

    aktív tag

    válasz sb #6 üzenetére

    akinek ez eddig nem volt világos, annak részvétem! :K

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

  • Segal

    veterán

    válasz sb #6 üzenetére

    Az emberek tobbsege meg egy tesztet sem olvas el vasarlas elott hanem bemegy a legkozelebbi szamtech uzletbe megmondja hogy van x ezer forintja egy gepre es allitsanak neki egyet ossze. Az ilyennek edes mindegy hogy kompatibilis e vagy sem mert ugyis evekig hasznalja aztan megint bemegy az uzletbe es vesz egy ujat, mi "kockak" meg ugyis tisztaba vagyunk vele hogy mit szeretnenk venni. Nyilvan valo volt hogy aki procit cserelgetne annak a z370 katasztrofalis valasztas. Viszont a tobbseg szerintem meg itt sem cserelget procit max tudatosan vasarol akkor meg jo lehetett a z370 is max nem erte meglepetes. En viszont szeretem egyszer felfejleszteni a procit is a gepbe (amikor mar baratibb az ara a kovrtkezo generacio csucsanak) igy nekem egyertelmuen a z390 lesz a tokeletes valasztas:)) Ivyrol nem is artana mar valtani:DDD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Sinesol

    veterán

    válasz sb #6 üzenetére

    Személy szerint én nem érzem, hogy nagy bajom lenne a z370-ből, valahogy nem életszerű, hogy 2-3 éves távlatban kevés lenne a jelenlegi berakható proci, jellemzően amugy sincs nagy előrelépés 1-2genen belül. Aztán meg ugyis platformot cserélek, szerintem sokan vannak ezzel még így.

    Az új Ryzen2 is csak kb annyival erősebb, mint amivel magasabb órajelen jár, szóval lényegében ott se történt nagyobb előrelépés, nem jártam volna azzal se jobban ha AMD mellett döntök.
    Viszont pár napos próba után vegyes felhasználásra, játékokra, nekem érezhetően gyengébb volt haver R7 1600-asa, szóval jelenleg nekem ez érte meg leginkább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák