Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz DEAQ #645 üzenetére

    Nem a rossz szó használatával van bajom, hanem a mögöttes jelenséggel: hogy Blikket meg Borsot megszégyenítő módon linkeltek itt "leakeket" meg pletykákat... legyen az bármelyik gyártó bármelyik termékéről. Komolyan, mint egy hatéves gyerek aki képtelen kivárni bármit és minden azonnal kell neki.
    Csodavárás és irreális igények gerjesztése egymásra licitálva, kinek-kinek a saját színes szemüvege mögül... aztán mikor a valóság szembe jön, akkor meg megy a fanyalgás.
    Nagyon lelombozó...

    Ha már többé-kevésbé szakmai fórumon van az ember, talán elvárható lenne némi tárgyilagosság, és hogy a nép képes legyen kivárni a független teszteket amik a konkrét valós termék felhasználásával készülnek - én még pluszban üdvösnek tartanám, ha a teszteket értelmezni is tudná a közönség, de elvárni már nem merem.
    Én még olyan teszteken "nőttem fel", amikben ha volt valami anomália vagy érdekes viselkedése az alanynak, akkor a tesztelő utánament és megpróbálta megmegyarázni, hogy az mitől lehet, de már az ilyen tesztek fellelhetősége is a fehér hollóéval vetekszik sajnos... és nem csak itt a PH-n hanem sajnos a komolyabb nemzetközi tesztelőknél is(bár én csak az angol nyelvűeket olvasom/nézem, a németem erősen megkopott, mióta '95-ben abbahagytam a tanulását)

    A videocardz.net-ről nem tudtam eddig, de az én mércém szerint ha egy oldal leak-eket hoz le az önmagában elég ahhoz hogy a komolyságában kételkedjek. Bár kétségtelen, hogy manapság az általam komolynak tartott oldalak(pl. Anandtech, GamersNexus, TechSpot) is egyre gyakrabban foglalkoznak híresztelésekkel... sajnos. Azért wccftech szintre remélem soha nem süllyednek.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák