Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz 1098&E30 #67 üzenetére

    A 2080 Ti meg még inkább, főleg FHD mellett sokáig nem lesz vele gond ;)

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz 1098&E30 #67 üzenetére

    Ez szerintem sohasem olyan egyszerű. Nekem pl. 10+ éve makacsul csak passzív vízzel ment a PC-m és nagyon tetszett a legutóbbi MSI GTX1070 SeaHawk EK X kártyám (külsőre/összeszerelésre és működésre is), szóval adta volna magát az RTX2080 SeaHawk EK (kisebből nincs ilyen és aránytalanul drága az EK blokk külön rendelve a 2060 árához mérve), mint utód, mikor rá lettem kényszerítve a Turing-ra (Pascal-al nem működik a HDMI 2.1 VRR [G-Sync Compatible név alatt] és Navi-val sem), de bevállaltam inkább egy léghűtéses 2060-ast kb. fél évre (vagyis remélem jön nyáron új széria), mert meggyőződésem, hogy az efféle speciális igényeket leszámítva (mint amiről a fenti cikk is szól, pl. FreeSync HDR) nagyon erősen tartózkodni lett volna érdemes ettől a generációtól (főleg a Turing-tól, de még a Navi-tól is) már teljesítmény szempontból is ár/érték alapon, de nálam pl. azért is, mert epekedve várom a HDMI 2.1 csatis kártyákat (mert a 2019-es TV-n már ott van, mehetne a 2160p120 RGB 10bit), így a lehető legkevesebbet akartam költeni (persze anélkül, hogy visszafelé lépnék teljesítményben a GTX1070-ről, ami EK X kiadásban jól húzható kártya volt, egy léghűtős 1660 Super-t szerintem lehagyott, főleg olyan szituációban, ahol TDP limitbe futnak).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák