Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz anulu #4 üzenetére

    Majd arra leszek kíváncsi, hogy akik most jajveszékeltek, azok mit fognak csinálni, amikor esetleg azt jelentik be, hogy "ok srácok, van újabb egy évetek". Vajon hajtják-e majd a gazdikat a szabadutas fórumokra, vagy megkönnyebbülve hátradőlnek a fotelben...

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz anulu #4 üzenetére

    Sajnos ebből az következik, hogy aki alig ért hozzá, vagy semennyire (róluk szól a szöveg), azt odaültetnék Windows elé. Lehet erről vitatkozni, de így belőlük lesz az R=1, jobb esetben R=2 user. Nem is fog találkozni mással, el lesz abban a tudatban, hogy a Windows az oprendszer, azzal megy a számítógép.

    Ilyen nyilatkozat után, hogy az informatika nyelve a Windows, mit lehet mondani? Attól, mert leülnek csézni meg kodozni a Windows elé az amúgy Windowson belül máshoz nem igen értő felhasználók, még nem lesz az informatika nyelve.
    Egyszerűen ennek az egész Windows rendszernek az a lényege, hogy hülyékre van szüksége. A felhasználót ne érdekelje miért megy, nem kell tudnia, hogyan megy, ha valami gond van, rakja újra, aztán kész.

    Egyszerűen nem tudom megérteni a nyilatkozó embert, hogy mitől az az informatika nyelve, ha pl. diákot veszünk, ő Windows alatt Officeban megírt docX fájlát outlookon át küldi valakinek.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák