Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeratul

    addikt

    válasz Kabala #20 üzenetére

    Csak hogy bulldozer olyan ratyi volt hogy kár volt kiadni is (copyright Fiery ;) ), itt azért bőven van nyers erő és ez csak az új arch belépő verziója nem a 5. generáció óta faragott mint inteléknél.

  • Timer

    veterán

    válasz Kabala #20 üzenetére

    "Ez volt anno bulldozer is. Patch után sem változott semmi."

    Pontosan ugyanez jutott eszembe, ahogy olvastam a cikket. Ezt már néhány éve is elsütötték, mondván, a hardver jó, a Windows a sz@r. Nem vagyok AMD ellenes, olyannyira, hogy pepitában váltották nálam az elmúlt évek alatt az Intel és AMD processzorok egymást, de úgy érzem, ez most félrement, megint.

    Ott például szerintem alapból nagyot hibáztak, hogy nem egy olyan processzort dobtak piacra a családból elsőként, ami kifejezetten a játékosokra megy rá, azaz megfizethető áron nyújtja egy gyorsabb i5 teljesítményét. Ha most egy olyan prociról beszélnénk, ami mondjuk hoz egy i5 6600K / 7600K szintet, csak teszem azt, maximum bruttó 60 ezerért, nagyon sokan lennének, akik megfontolnák a vásárlást.Pláne, ha ez az összeg lecsúszna 55k környékére idővel.

    Kár volt alulbecsülni a játékosokat. Ha otthonra kell a teljesítmény, és nem munkára, akkor jellemzően játékra kell. Ha pedig játékra kell, nem nagyon érdekes, hogy van-e nyolc mag, a lényeg az, hogy legalább négy erős legyen, lehetőleg jó magas órajelen. Ha a munkára gyúrunk, akkor meg eleve Intel-t vesz a többség, nVidiával együtt. Egyszerűen azért, mert nem akarnak sz_pni.

    A véleményem természetesen szubjektív.

Új hozzászólás Aktív témák