Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sh4d0w #42 üzenetére

    Az, hogy az ISP-k nem készültek fel worst case scennariokra és nem építettek be tartalékokat a rendszerbe, azt csak maguknak köszönhetik. Nehogy már irreális legyen elvárnom azt, hogy megkapjam a szolgáltatást, amiért FIZETEK! (#39) hemaka pontosan illusztrálja a helyzetet! :C

    (#52) Colomb Értem, tehát mivel felkészületlen az egészségügy, akkor fogadjuk el, hogy egy kommerciális szolgáltatást is megkurtítanak, amiért ismétlem fizetünk! Fordítva ülsz a lovon...
    Amúgy sokkal megértőbb lennék, ha a Netflix bejelentené, hogy ennek tekintetében arányosan csökkentené a havidíjat egy megadott időszakban.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz sh4d0w #64 üzenetére

    Csak a reklámok a neten meg a szórólapokon nem ezt promózzák! És igen, ha netet szolgáltatok Pityukának és felhív azzal, hogy 0 sávszélt kapja, mert túlterhelt a net, akkor bizony nem szabad pénzt kérnem tőle addig, amíg meg nem oldom a problémát. Sőt, még utána arányosan ingyen netet is adok neki kárpótlásért és elnézést kérek a kiesésért, mert én szúrtam el, hogy nem készültem ilyen forgatókönyvre.

    A szolgáltatók meg a nagyobb csomagnak megkérik az árát, ott meg aztán tényleg vastagon fog a ceruza, ahol nincs konkurenciájuk(pl. vidéken). Úgyhogy én aztán nem tudom sajnálni őket, hogy nincs pénz fejlesztésre.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Reggie0

    félisten

    válasz sh4d0w #108 üzenetére

    Ha nem tudja mit keres, akkor el kell olvasnia, tehat nem gyors a gorgetes. Ha meg szemre keres mintat, akkor azt algoritmussal is lehet. (De mar az is eleg sok segitseg, ha kiszuri azokat a sorokat, amikrol tudja, hogy biztosan nem keresi.)

    (#106) vicze: Az allitas az volt, hogy nem lehet 1mb-al dolgozni, amire en azt mondtam, hogy lehet, majd hoztam egy cafolatot is az eredeti allitasra. Raadasul egy elegge atlagos felhasznalasrol. Amugy le tudom korlatozni 1mb-ra, hiszen latod, hogy 350kb korul mozog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák