Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nahát nahát, így hogyan fog Pistike 4K 60FPS-ben játékot streamelni Stadián vagy Geforce Nowon keresztül? Talán mégsem olyan jó deal az a Cloud gaming? :U

    És a Netflixen 4K-s előfizetőkkel mi lesz?

    Azon nem gondolkodtak el amúgy a kedves illetékesek meg a szolgáltatók, hogy akkor hamar bővítsék a rendszert követve az igényeket?

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz sh4d0w #42 üzenetére

    Az, hogy az ISP-k nem készültek fel worst case scennariokra és nem építettek be tartalékokat a rendszerbe, azt csak maguknak köszönhetik. Nehogy már irreális legyen elvárnom azt, hogy megkapjam a szolgáltatást, amiért FIZETEK! (#39) hemaka pontosan illusztrálja a helyzetet! :C

    (#52) Colomb Értem, tehát mivel felkészületlen az egészségügy, akkor fogadjuk el, hogy egy kommerciális szolgáltatást is megkurtítanak, amiért ismétlem fizetünk! Fordítva ülsz a lovon...
    Amúgy sokkal megértőbb lennék, ha a Netflix bejelentené, hogy ennek tekintetében arányosan csökkentené a havidíjat egy megadott időszakban.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz #54625216 #61 üzenetére

    nem nőtt annyival az előfizetők száma, mint amennyivel a forgalom.

    És ha a forgalom nagyobbra nőt, akkor mi van? Azzal mit veszít a Netflix? Azok a kuncsaftjaik már úgyis befizették a havidíjukat, csak most több idejük jut rá, kvázi az ígyis-úgyis jár nekik a szolgáltatás!
    Jaj szegény streaming szolgáltatók, meg ne sajnáljam már őket...érdekes, most akarom én is életemben először kipróbálni a HBO Go, mily véletlen...

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz sh4d0w #64 üzenetére

    Csak a reklámok a neten meg a szórólapokon nem ezt promózzák! És igen, ha netet szolgáltatok Pityukának és felhív azzal, hogy 0 sávszélt kapja, mert túlterhelt a net, akkor bizony nem szabad pénzt kérnem tőle addig, amíg meg nem oldom a problémát. Sőt, még utána arányosan ingyen netet is adok neki kárpótlásért és elnézést kérek a kiesésért, mert én szúrtam el, hogy nem készültem ilyen forgatókönyvre.

    A szolgáltatók meg a nagyobb csomagnak megkérik az árát, ott meg aztán tényleg vastagon fog a ceruza, ahol nincs konkurenciájuk(pl. vidéken). Úgyhogy én aztán nem tudom sajnálni őket, hogy nincs pénz fejlesztésre.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz bambano #77 üzenetére

    Nem fogadom el! Ha hosszabb ideig nem kapom meg a cég reklámanyagában vagy a szerződésben szereplő sebességet, akkor felmondom a szerződést és megyek más szolgáltatóhoz!!!

    Amúgy Digi nincs felénk, Telekom ADSL internet van 8 Mbit sebességgel le és 1 Mbit fel. Most épp fullos 8 Mbit/s sebességgel töltődik nekem a Gears 5. Amiért fizettem tehát megkapom és ez így van rendjén. Ha mondjuk lecsökkene pl. negyedére a sebesség és több napig olyan sebességgel működne, akkor biztos felhívnám őket, hogy valami nem kóser és csináljanak vele valamit. Ha sokáig nem változna semmi, felmondanám a szerződést és mennék máshoz.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák