Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz mcwolf79 #2 üzenetére

    Nem taposol, last gen tulaj vónék, de egyet értek. Így egyszerűen nincs fejlődés. És nem is adnak rá igazán okot, hogy megvegyék a gémerek a new gen-t (az más kérdés, h rengeteg game van amit nem játszottam és én pl. még egy jó darabig nem vennék). Én is azt hittem, hogy ha kijön ez a 2 új vacak akkor majd megindul az ár, esetleg valami elkezd mocorogni az AMD tájékán PC-n is.... de így?! Jelenleg túró van, és mivel a new gen nem "brute froce"-ban erős, sokször megy is a pampogás, hogy hát még mindig nem FHD?!

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • alevan

    őstag

    válasz mcwolf79 #2 üzenetére

    Most mondom a problémát:

    1. Xbox One magyarhonban Szept 1. től lehet hivatalos támogatással megkapni. És én hivatalos támogatással szeretnék konzolt venni.

    2. Nekem otthol egy X360+VGA monitor jelenleg a "konfigom". Akárhogy számolom, nextgen-re nem lessz lóvém minimum karácsonyig. De akkor sem biztos (ha a notim megadja magát, akkor az elsőbbséget élvez majd).

    3. Idén 3 játékot adnak ki amivel játszanék a nextgen címek közzül. Ok, eladom egy idiótának a régi fehér boxom, veszek egy XBONE-t, és akkor mivel tolom? Igaz, vannak már indie címek is és olyan hányadékok, mint a Wach Dogs, de ezek nem érdekelnek.

    Még jó, hogy PS2-re még PS3 kiadása után 4 évvel is adtak ki játékot, és hogy 2013ban állt le a gyártása...

    Attól, hogy valami nextgen, nem biztos, hogy a régi, népszerű konzolok nem érdemelnek egy portot, főleg, hogy pl. emag-on nagyobb akció van x360-ra, mint ps4 vagy xbone-ra.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák