Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz e-biza #9 üzenetére

    ha valaki figyelmesen olvassa a hozzászólásaimat, az pontosan tudja, hogy nem "védem" a Microsoftot, csak a valótlan állításokat, ferdítéseket szoktam korrigálni. nem "szeretem" a Microsoft-ot, a termékeit szeretem, mert többnyire bejönnek és jó velük dolgozni, az, hogy a cégnek vannak húzásai, amiket mélyen elítélek, az egy teljesen más dolog. csak ugye itt úgy szokás, hogy ha valaki akár egy fél hsz erejéig ellent mer mondani az opensource népe frontnak, akkor hipphopp MS-ügynökké, fizetett bérenccé, és vindózbuzivá változik.

    az, hogy az Intel rá tudta venni MS-t, hogy megváltoztassa a specifikációt, jól mutatja, hogy nem az MS az atyaúristen, és hogy tulajdonképpen micsoda lobbizás folyik a háttérben, hogy mindenki el tudja adni a szarját. véleményem szerint itt most az Intel a főgeci, de az MS is elbújhat, hogy képes volt befeküdni nekik.

    ettől függetlenül csak sajnálni tudom azokat az "átlagamerikaiakat", akik az Aero hiánya miatt képesek voltak perre menni. néha értelmét nem látom szoftvert fejleszteni, ha ennyire hüjék a vásárlók, hogy csak az ilyeneket látják meg benne.

Új hozzászólás Aktív témák