Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    senior tag

    válasz BlackPriest #77 üzenetére

    Nekem konkrétan a rendőrségnél kötött ki az ügyem, mert a házam előtti parkolási zónában parkoltam, de a BKK letakart/módosított egy az utca legelején elhelyezett megállni tilos tábla alatti 10m-es kiegészítő táblát, amivel így az egész utcára vonatkozóan megállni tilossá varázsolták. És hogy-hogy nem a közterületfenntartók egyből osztották a 10.000 Ft-os csekkeket KRESZ-szegés miatt. Bementem hozzájuk megkérdezni, hogy ez csak valami hülye vicc-e, ugye. Mondták, hogy ha nem tetszik, a rendőrségen tudok ennek fellebbezni (na jó, ezt kb. 5-6 személyes beszélgetés és levélváltás után nyögték ki). Ezután jött a levél a rendőrségtől, akik gondolkodás és az én oldalam meghallgatása nélkül módosították 20.000 Ft-ra (az autó értékének 10%-ára) a bírságot, de meghallgatnak. Én éreztem kellemetlenek, hogy személyesen kell bebizonyítanom az igazam az akkora már rég leszedett tábláról, szerencse, hogy korábban lefotóztam. Végül elengedték a bírságot, de ez is elvett még 1-2 óra ügyintézést gondolom a rendőröktől is. Nem gondolom, hogy bárhol is én lettem volna itt a hibás, és hogy én erőltettem a rendőrök belefolyását az ügybe.

    Pszichiáter: A második pont még mindig nem tiszta. A srác az előtt tett rendőrségi feljelentést az eltűnt gépéről (szériaszámmal, miegymással), mielőtt megvette tőled? Ha nem, úgy mivel támasztotta bármivel alá az igazát? Volt rajta elmentve bármilyen saját dokumentuma? Felsorolta a fájl-rendszerét, mappákat? Vagy...?

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák