Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz oriic #21 üzenetére

    "hiszen nincsenek külön tankok, vagy healerek."

    És PONT ezért nem mutat túl egy szokásos online FPS-en amiben van COOP is. Még ha a készítők nagyon mást akartak belemagyarázni. akkor sem sikerült. De ezt már megjelenés előtt is elmondtam neked ha emlékszel :K

    Ettől persze nem lesz rossz a játék( lehet hogy sz*r nem tudom) de hogy évek múlva a kutya sem fog vele játszani az ziher.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • CybonTom

    tag

    válasz oriic #21 üzenetére

    Egy picit olyan, mintha ebbe az írdatlan nagy fejlesztési (reklám) költségvetésbe elfelejtették volna beletervezni az rpg elemeket komolyan toló fejlesztőket és csak az fps (és a reklám) részleg kapott volna támogatást... mert ez alapján én egy szimpla scifi lövöldét látok, olyan gyermekbetegségekkel, amiket egy komoly cím eleve nem enged meg magának, mert a témában tapasztalt fejlesztők eleve kilövik őket (trade, kereskedők használhatatlansága stb.)... kíváncsi vagyok, hogy milyen hamar kapnak észbe és rázzák gatyába a játékot (mielőtt elfogy az emberek lelkesedése és hirtelen megcsappan a játékos szám, ahogy az ilyen esetekben lenni szokott), mert azért az sem lehet örökké játékos szám megtartó tényező, hogy konzolon nem nagyon van alternatívája a játéknak...

Új hozzászólás Aktív témák