Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Dare2Live #15 üzenetére

    Tudom, hogy nagyon sok ha, meg feltetelezes van abban, amit irtam. Emelem kalapom elottuk, mert az ertekesitest nagyon jol csinaljak.

    De meg kell nezni, hogy Kina es USA volt az, ahol az eladasi szamok nagyban nottek, a ketto kozul Kina az uj piac, ott is lesz novekedes 1-2 evig talan. Kinaban fel eve meg nem lehetett venni szolgaltatoi ajanlatban iPhone-t. A legnagyobb profit-ot is Kinaban ertek el, tehat valoszinuleg a 6s-ek fogytak (a kinaiaknak az jobban tetszik a merete miatt), mig a tobbi orszagban az 5s is nagyobb szamban fogyott. Hosszu a termekek elettartama, azt is irtak valahol, hogy a visszatero Apple user 20% a teljes uj ertekesitesbol. Ez azt mutatja, hogy a normal felhasznalo elegedett a mar meglevo keszulekevel es nem kell sietnie a boltba az ujabb gepert.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Stanlee

    őstag

    válasz Dare2Live #18 üzenetére

    Korlatlan csomagot kapsz telefon nelkul itt Nemetorszagban elso evben 8, masodik evben havi 15 euroert, ket ev huseggel. Nekem nem eri meg 24 honapos huseggel egy Vodafone Red 1,5GB elofizetes, amiben kapok egy iPhone 6 64 GByte-os keszuleket egyszeri 250 euros indulo koltseggel, es havi 55 euros koltseggel. A keszulekre igy rafizetek a masik elofizeteshez kepest 40€x24=960€ eurot a havidijban a teljes futamido alatt, mig apple shopban 800 euroert az enyem lehet az ahitott keszulek. Osszesen 410 euroval fizetek tobbet egy ilyen szolgaltatoi ajanlattal a keszulekert, mintha direktben megvennem. Tudom, sok a modos es buta ember itt Nemetorszagba, de hogy ennyire. Pfejj... :-)

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák