Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz gtasystem #207 üzenetére

    Ki mondta, hogy nincsenek hiányosságok? Én is kijelentettem, hogy minden oprendszer alatt vannak. nem csak driverileg.

    Wubis beszólás : láthatólag keverted a wubi és ubi fogalmakat, ami azért nem egy nagy etwas, hogy ha utánaolvasol, 5 sorból megértsd.

    Olajcsere : deeee, a "nemakarokvelefoglalkoznicsakműködjön", az pont ilyen. A világon nincs ilyen műszaki eszköz, még a számítógépeknél sokkal egyszerűbb, és kevésbé bugos dolgok sem. Korábban írtam, hogy tök szép dolog elfedni a műszaki tartalmat, csak éppen nem célravezető.

    Parancssor : Khm, ha mondják neki, mit másoljon/írjon be, akkor...? Ráadásul szintén, némi gondolkodás alapján, meg lehet érteni, hogy mi mit csinál. A DOS időkben is "átlaguserek" (képzettséggel nem rendelkező egyének) futtattak parancssorokat.
    Mi a nehéz azon, hogy az lspci kilistázza a PCI eszközöket, a lspci -v meg bővebb infót ad? :)
    Vagy ha "frissítés után eltűnt a windóz a GRUB menüből" -> írd be, hogy sudo update-grub, hát itt már a bepötyögött dologból is kiderül, mi fog történni :D

    Mutogatni való hater díszpinty

  • ViZion

    félisten

    válasz gtasystem #207 üzenetére

    Múltheti tapasztalat: Zsír új noti + win7 prof. A gyári lemezét NEM olvasta a Samu laptop. Én gépemen lemezről átraktam a cuccokat, realtek lan drivernél hiba volt, nem működött, pedig a driver szerint fent volt, rendben. W7 update és a driver frissítés szerint ez a legjobb ide... csak nem műXik. Weboldalukról leszedettel is hiba. Végül talán HP vagy Lenovo oldalról tudtam hozzá leszedni. Home user hol adta volna fel?
    Nem kell úgy beállítani, h a linuxal mindig szívás van, a windowsal meg soha... Azzal is lehet szopcsizni, csak Neked esetleg ott már van tapasztalatod, h merre keresgélj, ezért nem tűnik fel.

    Lentebb látszik, h mennyire hmm... nem is érdekel téged, csak jöttél benyögni, h sz@r... A KDE az asztali környezet, nem a "linux", Ubuntu és a többi nem ugyan az... ha az lenne, akkor miért lenne ennyi?

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák