Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarabeus

    tag

    válasz PowerBuldog #5 üzenetére

    Gyanítom, hogy mivel a jó magyar ÁFÁnak nincsen a világon párja, ez lehet a háttérben.. a telefon maga ennyiért is megérheti még, mondjuk a 4 lencse helyett lehetett volna dual hátul telephoto lencsével ami ér is valamit... Viszont megkapta a 8-as fő kameráját, ami meg csak nem lehet olyan rossz. Elgondolkodtató aki kb. 150kért néz telefont, igaz ez jelenleg egy 10essel több.

    @Hopkins95: 2020-ban sajnos nem vicc, nézd meg az ez évben kijött telefonokat milyen hardvert adnak 459 euróért. Lehet ad a Pocophone Snapi 865öt ennyiért, de az mégsem egy Oneplus brand (mivel azért már simán nevezhető brandnek). Nyílván akkor szólt volna hatalmasat, ha a Nord is megkapja a 865öt, de az sajnos ezekben az időkben már nem fér bele, mint ami 2013-ban belefért.

    Dupla lyukasztott kijelző nálam is kiveri a biztosítékot, de tuti lesznek olyanok akiket ez nem zavar. :)

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz Lami66 #13 üzenetére

    Én aligha hiszem, hogy Oneplusék direkt csak velünk magyarokkal szeretnének kitolni... biztosan kell legyen magyarázat arra, hogy itt ennyiért kell adniuk, hogy azonos legyen a bevétel, mintha németbe, spanyolba vagy Hollandiában adnak el. Hiába EU-n belülről, Lengyelországból szállítják de én nem tudok másra gondolni, mint hogy a 27%-os ÁFÁnk valahogyan bekavar az egész árazásba, csak nem tudok rájönni hogyan.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz Lami66 #21 üzenetére

    Ezesetben lövésem sincs miért legalább 40 euró az eltérés a második legdrágább országhoz képest. Kiváncsi vagyok pedig én is nagyon, mi lehet az oka, de az hogy a Oneplus hülyének néz minket nemhiszem, hogy helytálló.

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz PowerBuldog #98 üzenetére

    A hivatalos oldalon meg a specifikációban 5.1-et írnak, persze ez is könnyen lehet, hogy elírás... de akkor se nanoreview meg hasonló oldalakról tájékozódjunk ha állítunk valamit, hanem a hivatalos oldalról. [link]

    #100 @Noukoum: +1, Bone kolléga aki írja a Oneplus teszteket és híreket valamiért nagyon a flagship killer érában ragadt, holott már 2020-ban szerintem már egyátalán nem ez a koncepciója a cégnek, hanem abszolút flagshipet akarna nyújtani bármi áron, ezt a 8 Pro ára és tudása alá is támasztja. Attól, hogy a One még ár/érték bajnok volt (használtam 3 évig, egyébként ma is működik, talán a legjobb telójuk) nem biztos, hogy 2020-ban is tudják reprodukálni a csúcstelót feleolyan áron, mint a konkurencia kínálja. És nem vagyok vérfan mielőtt bárki azt hinné, használtam 2.5évig Samsungot is, de most visszatértem mivel 150ks határon a 7 Pro volt a legjobb telefon számomra (használtan).

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz ghiottone #145 üzenetére

    Így van, manapság már sokmindekinek él rokon vagy jó barát a 400 eurós nyugati jóléti országokban, akitől nem cink egy ilyen szívességet kérni azért a minusz 20 ezerért. Adsz neki egy jó üveg pálinkát, hogy átveszi, hazahozza, vagy postázza, aztán mindenki happy. :B

    Tehát azt mondják, hogy a különbözet a jó gyenge forint árfolyam miatt van?

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz ghiottone #154 üzenetére

    Invitation kóddal lehet már most is, 20 eurót elenged, a szemfülesektől már aprón találsz..

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz Stauffenberg #182 üzenetére

    Akkor már én is megosztanám a garis tapasztalataimat. Használtan vettem az OP7 Prot, csak vásárlás után derült igazán ki, hogy a kihangosítás rossz benne - mikrofon probléma, a Oneomban is random elszáltt 3 év után a miki - meg a kijelző is bevan égve. Hiába próbálgattam 1 órán keresztül, ráfogta az eladó a kihangosítást próbahíváskor a rossz térerőre illetve a ház biztos 'földel' meg hasonlók.. én meg elhittem neki. Jó, beadtam az igényt, másnap jött az UPS. Majd elkezdődött egy 2 hetes kálvária, semmi moccanás nem volt a Repair Statusban 10 munkanapon keresztül. Eközben a Supporttal legalább 20x beszéltem mindennap, a koronavírusra fogták 5 munkanap után, majd nyitottak ticketet is, azt utána még prioritybe is tették és zsupsz, 9 munkanap után a repair statusban 1 perces kész javítás szerepelt, 11. munkanapra hozta az UPS a megjavított telót. Receiver, Display, Akku csere, úgy, hogy felül 3 ütődésnyom is volt a telefonon, garanciában. Ez egyedi eset lehetett, ugyanis a 90%nak hétfőn elviszi és péntekre már kezében a megjavított teló, de na elég mérges voltam. Mivel Samsung S7 Edge-ben 2 óra alatt cserélték a kijelző-akksit Debrecenben, ahhoz képest a 10 munkanap elég soknak tűnt. A végeredménnyel viszont elégedett vagyok, az ütődésnyomos telefont garanciában megjavították, jó lett a fő problematika azaz a kihangosítás, még a nyomok is eltűntek mivel házcsere is történt.

    Most nem akarok belegondolni egy hasonló folyamat egy Poco F2 Pro-val hogyan nézett volna ki, de igen, ebben a 459 Eurós árban a 2 év háztól-házig garancia (ami 90%ban 5 munkanap alatt lezajlik, nálam a lengyel szervíz cseszett el valamit, ami a Onepluson magán nem múlott) és a 2 vagy akár 3 év garantált havi (eddig 2 hetente jött open beta), mostmár stabilon csak 2 havi szoftverfrissítés.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz INGJOKE #192 üzenetére

    Nana, engednek ők, csak megint nem mi nálunk. Csak példaként, a 700 eurós nyitóárú 7 Pro a németeknél most 549 euró, a 759 eurós nyitóárú 7T Pro pedig 629 euró. Ez legalább 1-2 hónapja így van.

    szerk: A 7T Pro Magyarországra is 639 euró lenne, ha épp nem lenne out of stock, tehát engednek itt is.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz #76289792 #229 üzenetére

    ezt én is sajnálom, hogy az Iphonehoz hasonló point and shot talán Onepluséknál soha sem lesz.. :( 7 Proban is gyengélkedik nekem a kamera sajnos, főleg így előkapom és lövök egy képet módba.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    válasz *Mukeey* #239 üzenetére

    Hatalmas User Error volt, ugye használtan vettem a telót, és ezt volt az utolsó amire gondoltam. Miután írtam egy privátot Stauffenberg fotós kollégának ő mondta, hogy lehet van rajta egy fólia ami nem került le róla és rosszul törik meg rajta a fény. Hát hiába töröltem át a lencséket kismilliószor, egyszer sem esett le, hogy tényleg van rajta, olyan vékony volt. Illetve amikor nézegettem akkor azt gondoltam, hogy az a kamerához tartozó réteg amit emlegettetek, hogy elkophat, ha leműtöm csak még jobban tönkrevágnám. Aztán néztem képeket hogy az bizony fólia lesz, nincs ott eredendően, ezért leműtöttem egy fogpiszkálóval és láss csodát, mérföldekkel javult a minőség. Szégyellem magam, hogy ezt nem vettem észre 1 hónapig, de én soha nem tettem egyik telóm a kamerájára fóliát, pont ezért mert tönkrevágja a képeket. Lényeg megoldódott, és tanultam belőle. :R (Viszont az továbbra is fent áll, hogy ha szöveget fotózok akkor az élesség a kép szélei felé haladva jobban csökken, mint az S7 Edgenél. Ez is user error lenne?)

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

  • Scarabeus

    tag

    Megtörtént Jerry Durability tesztje: [link] Árához mérten teljesített.

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

Új hozzászólás Aktív témák