Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashville

    tag

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék értesítés kezelési probléma miatt. Redmi Note 10 a teló és MIUI 12.0.4 Stabil ROM van rajta így kapta az illető hivatalos magyar üzletben. Egy olyan ROM-ot szeretnék flashelni neki, aminek nincs a WhatsApp felugró ablakkal való értesítéssel és a Messenger chat ablakkal értesítés problémája (nincs is ilyen opciója). Nem látja mikor kapott értesítést.
    Sajnos messze van tőlem a teló így csak Teamviewer-el tudok neki segíteni.
    Minden elkövethető beállítást, amit ismertem (automatikus indítás, akkumulátor optimalizáció, megjelenés más ablakok felett) beállítottam rajta, de a WhatsApp írja, hogy ez az android verzió nem támogatja a felugró ablakos értesítést.
    Még a Redmi 3s telómnál sok mindent megtanultam, de akkoriban nem voltak ilyen problémák. Egy olyan ROM kellene, ahol nincsenek ilyen anomáliák. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám ezt garancia megőrzés mellett megoldani és milyen metódussal? Bootloadert nem nyitnék és nem is rootolnám semmi hókuszpók egyszerűen csak használni akarja alap dolgokra.
    Akinek 12.5.2.0 ROM-ja van tapasztal ilyen problémát?
    Ha esetleg nincs megoldás, akkor tudtok ajánlani valamilyen appot ami tud hasonlót és bevált nektek?

Új hozzászólás Aktív témák