Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz #80123904 #37 üzenetére

    Annál biztos több kelt el PC-re, mivel a dobozos ugye csak a saját rendszerüket használta, illetve ott is meglehetett venni digitálisan.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • Shing

    őstag

    válasz #80123904 #37 üzenetére

    Steamspy szerint utoljára kb. 11 millió eladásnál járt a játék, tudom mert többször megnéztem miután megmondták hogy PC-re nem éri meg kiadni. :DDD Már nem aktív az oldal, az 5-10 milliót nem tudom honnan tudtad meg, de attól biztos több.

    Olyan nincs, hogy "konzolon" eladtak. Pontosan mondva ~80 millió elment X360-ra, PS3-ra, PS4-re, XO-ra, ez 4 platform. PC-n jelent meg utoljára, így természetes hogy az van lemaradva (mai napig veszik mint állat, ha felcserélnénk és erre jött volna először nyílván a PC vezetne).

    Nem tudnak lesz@rni ennyi eladást, mert ott van még a mikrotranzakció is. De az érdekes amikor egy indie csapat kiadja Linuxra, Mac-re is a játékát, de ilyenkor a filléreket kell számolgatni, hogy megéri-e. :DDD Persze bonyolultabb játék.

    Sokan felhozzák az első részt. Valszeg technikai problémák voltak, de ami a legvalószínűbb, hogy be voltak táblázva. Ment a háttérben a GTA5 készítése, Max Payne 3 (aminek a PC-s portjára baromi sok időt szenteltek, még most is jól néz ki), L.A. Noire is ott volt. Talán akkor a PC-s eladások sem mentek annyira, ott eltudom képzelni hogy nem érte meg nekik.

    Na de többet kár erről még offolni is. Úgyis jön PC-re, GTA5-nél iszonyat bejött nekik ez az irány, van aki megvette 3x a játékot, nem fognak egy teljes piacot kiadni, főleg a mikrotranzakciók korában.

Új hozzászólás Aktív témák