Új hozzászólás Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    Na egy pár szó a telefonról, igy rövid 3 nap használat után:
    Előzmények: Egy Redmi Note 9S-em volt, de nem voltam vele megelégedve, szoftveresesn nekem nem tetszik a miui ram kezelése, illetve a gps sem volt a helyzet magaslatán, igy mennie kellett.

    Mivel más nem jött szóba, ami bele fért volna a 65 ezres keretbe sok választás nem volt.

    Ahhoz képest, hogy 90-100e Ft volt az ára pár hónappal ezelőtt, most pedig ez lement 62-re egész jó vételnek bizonyult. A Realme 6s ára, ami papiron kevesebbet tud, jelenleg többe kerül....
    Igy mondhatjuk kategóriája legjob vétele ez a lesajnált telefon.. Hallom sokaktól, hogy sufni kinai, stb.. A xiaomi is igy kezdte...

    Tudni kell, hogy ugyanazon gyártó készüléke, mint az Oppo, OnePlus, Vivo, igy nem épp egy garázs cég :)

    A telefonról: Kinézetre elég tucat, tipikus huawei megjelenés, nem emiatt fogják venni. Az összeszerelés tökéletes, az anyagválasztás olcsó.

    Kijelző: Szép szinek, jó a 90hz, betekintési szögek is rendbe vannak. A fekete fekee, a fehér fehér. Jobb féle az IPS-ek között. Aki IPS-ről jön jobbnak fogja érezni, aki AMOLED-ről az mg fél nap alatt megszokja. Van AMOLED-es samsungom is, igy látom a különbségeket.

    Az üzemidő rendbe van, amire kell arra elég, de én mindenhol (is) töltöm a telefonjaim. De 1 napot bőséggel kiszolgál.

    Szoftver: Na ez az a rész, amitől féltem. Leginkább egy főzött MIUI rom-ra, vagy valamelyik fejlesztő saját rom-jára hasonit. Nekem nagyon tetszik, nagyon kézre esik. Szerintem ez a telefon legerősebb része.

    Kamera: hozza a kategória átlagát. Nekem megfelel, bőven szinten van a 20ezerrel drágább Xiaomi Note-tal vagy hasonló áru Huawei / samsungokkal.

    Audio: Jó a beszéd hangszóró, jó a hangminőség. nem volt rápanasz.

    Ha azt nézem, hogy a benchmark tesztek alapján veri a hasonló SD procis telefonokat, 4/128-as kiosztásban pedig olcsóbb, mint a konkurencia, akkor elég jó vétel.
    A 6/128-as verzióért már viszont nem adnék 80-90ezer forintot.

    Aki ilyet tervez venni, bátoritom. Nekem megérte váltani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák