Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz l4ci #9459 üzenetére

    Kizárólag a trágár csapatnevek miatt. Nagyon zavart: te magad javasoltad, hogy
    ha így van, akkor töröljelek a barátlistából. Más megoldást nem ajánlottál fel.:(
    Ezért így tettem. Eredmények sosem szúrták a szemem, miért is tették volna?
    Az, hogy törekszem a barátlista elejébe felküzdeni magam TT-n, az nem jelenti,
    hogy ha találkozok egy általam megdönthetetlen időeredménnyel, akkor inkább
    törlöm az adott személyt a listából, hogy ne is lássam, LOL...:D Amúgy is már
    mondtam, hogy az az idő, amit futottam, az csak "C" csoport, azaz CIKI: hehe!
    Nem minden autó, és nem minden pálya fekszik (nekem): el kell fogadni...:R
    Amúgy most, hogy mondod, volt Endurance-od, amit nem tudtam megdönteni...
    És? Ilyenkor nem törölgetjük ki a másikat, hanem elmegyünk offline-ba és kész.
    (Vagy rájövök a trükkjére. Vagy addig próbálgatom, amíg bedob valami bugot.;])

    Ui: egyébként nem értem, hogy ha a kislányod is játszik a játékkal, akkor mit is
    szól, ha meglátja az apja neve mellett, hogy milyen "fura" nevű csapatokban van.
    De természetesen mindenki úgy neveli az életre a gyerekét, ahogy tudja: hiszen
    ma már a közmédiában sem kell messzire menni egy kis G.CI-ért. Ez elfogadott.
    Más körökben viszont gáz - nem szerettem volna ilyen feliratokat látni a listában!

    Szerk: a fenét, nem is a te Endurance-od volt. Szerintem azóta sincs meg, mert
    rémlik, hogy néha nekifutok, leamortizálom a Gallardot, és hagyom a francba.:DDD
    Tudom, ha végképp nem megy, mehetek majd offline. De szeretném normálisan
    utolérni a kollégát. (Adott már be ott komolyabb ellenfelet is, már csak azért is!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák