Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz Vamp #2 üzenetére

    @Vamp

    Lehet általánosításnak venni, mint ahogy legalább 150 ugyanilyen esetet, ami ebben az évben az ismerőseimmel történt, akik havi 10 csomagot küldenek/kapnak, mert ilyen a munkájuk.

    Bevallom, nálam a megfélemlítés nyert, és nem csináltam belőle bírósági ügyet. Elég nagy kárt okozok nekik ezzel az írással, mert igazat állítok és ha ez az írás zavarja őket cibáljanak ők bíróságra és fizesség ők majd a költséget, mert ha szemétkednek azok után, amit megengedtek maguknak, megkapják ami jár, mert kezemben a levelük és az összes engem igazoloó hivatalos papír az eredeti dátumokkal.

    Kínából rendszeresen rendelek és 4(!!!)-5 nap alatt megérkezik minden. Eddig 100%-os aránnyal. Óvtak a Magyar Postától de nem hallgattam rájuk, hát tessék így jártam életem első csomagjával :DD :DD :DD

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • sasa311

    veterán

    válasz Vamp #2 üzenetére

    A magyar posta megbízhatóbb, mint a Német.
    HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

    És most lassan, tagolva:
    H A H A H A H A H A H A!

    Számtalanszor rendeltem a megbízhatatlan Német postán keresztül csomagokat. Minden - és ismét lassan, tagolva - M I N D E N esetben a sima, egyszerű, nem elsőbbségi, hanem a'la natúr csomag 72 órán belül átlépte az Osztrák - Magyar határt. Ezután minden - lassan, tagolva - M I N D E N esetben minimum 120 óra volt, amíg egy budapesti címre kijutott a csomag. Legszebb, hogy egyszer 13 napot töltött a KELETI MELLETT LÉVŐ remek és csodálatos főpostahivatalba amíg kitalált hozzám.

    De a magyar posta az aztán pöpec, és véletlen se általános az ilyesmi, biztos peches vagyok ...

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • ClayMore

    aktív tag

    válasz Vamp #2 üzenetére

    blöhá! mivaaan?!?!

    HgKongból a psotám magyarországig jön mint a meszes (nyomonkövetés) itt meg át megy csigába és a nyomonkövetésem is volt h be volt hazudva.

    jó a postásunk totál normális ember, de akárhányszor helyettesítik csak nyomorékok jönnek!

    Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

Új hozzászólás Aktív témák