Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz gardener #196 üzenetére

    Hozzáteszem, hogy előtte én is baromi sokat vásároltam tőlük...főleg ventiket, meg coolereket vettem tőlük.
    Pl. a 8 db Zalman süni csak 800 püngő volt náluk...máshol 1500-1600.
    Szóval állati jó áraik voltak., vannak.
    Ezt a tápot sem tudom, hogy rákba tudták 20900,-ért árulni. Már nincs fenn az árlistájukon, lehet, hogy valami kamionról leesett készlet volt...hát nem tudom.
    Már akkor sem láttam sehol 30K alatt.
    Mert hát 10K az 10K akárki akármit mond. Ekkora árrrésnél már simán kockáztat az ember szerintem.
    Mai napig olyan beton stabil feszeket ad le, hogy csak ámulok...kopp-kopp :B
    Nekem is soksor útbaesett és nem is beszélve az este 9-ig való nyitvatartásról (ezt még senki nem említette).
    Amikor mentem ki a németekhez este 8 körül indultam el és tök jó vol beugrani hozzájuk ha épp néha ne volt valami kéznél.
    Egyszer jó volt...azon vitatkoztam az eladó sráccal, hogy a Slave Bearing az csúszó csapágy nem pedig golyós csapágy. Ő váltig állította, hogy az golyós :DDD
    Hiába montam neki, hogy a golyós az ball beraring, de persze én voltam a hülye. :DDD
    Ez egy Primecooler 80mm-es ház venti volt alukeretes kék ledes.
    Már vagy 2 éve hangtalanul üzemel a gépemben...szóval azért voltak jó dolgaik is.

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák