Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    Sziasztok :R

    Huhhh...jókat röhögök, amit itt leírnak egyesek. :D

    Nekem is van egy sztorim a Váci úti Mistral-al kapcsolatban.
    Tavaly megvettem a 8800GTS 320-at ami persze meg is fektette a 350-es Hiper tápom.
    Na mondom faxa...tápcsere. Mit ad Isten pont a mistral-ba néztem ki magamnak egy Sirtec 500W-os tápot 15900,- pöngőért.
    Autóba be...Mistral-ba be...táp megvesz...gépbe betesz. Minden faxa kb 2 órán keresztül, amig el nem kezd valami zörögni.
    Na mondom ez mi a csöcs??? Mintha az új tápból jönne a hang
    Kiszedem...visszarakom...még mindig zörög...erre mérgemben rábasztam a gép tetejére egy baromi nagyot, ahol a táp van.
    Erre a cselekvésemre akkora szikrát dobott a táp a falra, hogy az rendesen megfeketedett :D . Persze még a biztosítékot is lenyomta.
    Na mondom a gépemnek annyi...Power gomb benyom...gép nem indul...350-es Hiper táp vissza...gép indul :C
    Autóba be...Mistral-ba be...táp visszaad azzal a dumával, hogy sajna kevés a gépnek.
    Mondja a srác hogy vigyem le a servízbe, megnézik tápteszterrel és kaphatok egy nagyobbat ráfizetéssel. Na montam magamban itt beszoptam, mert kiderül, hogy a táp halott és elhajtanak a pitlibe. Lementem a servízbe...sorzám húz...srácnak odaad.
    Srác kérdezi mi a gond...mondom kevés a 2 db GTX-nek :B SLI-be.
    Nézegeti, taperolja aztán visszadja...jol van vigyem fel az üzlettérbe és kapok egy nagyobbat.
    Nem volt más csak 600W-os Moduláris Zalman +5K ráfizetéssel.
    Mondom jó legyen az...más választásom úgysem volt.
    Különbözet kifizet...boltból kimegy...csomagtartóba betesz.
    Mondom magamban bunkó nem vagyok...nehogymár valakinek odadják ezt a leégett tápot.
    Visszamentem a boltba és beálltam az autómata ajtóba és beordítottam a srácnak, hogy sajna le van égve a táp amit visszahoztam és ha lehet ne adják el senkinek.
    Már csak annyit hallottam a sráctol, hogy: miva...?
    Persze én már spuriztam a kocsihoz, mint a rakéta.
    Azóta feléjük sem néztem...persze néha elmormolok egy imát, nehogy megpusztuljon a 600W-os Zalmi. Végül is 21K-ért van egy ilyen faxa tápom, ami még mindig 30K körül mozog mindenhol.
    :D

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák