Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaLeun

    senior tag

    Razer mindig bejelent egy csomó újdonságot, aztán gyártókapacitás meg nincsen hozzá. Nem tudom, hogy miért nem képesek szerződni egy normális bérgyártóval... Vagy ha erre nincs pénzük, akkor minek jelentenek be ennyi újdonságot.

    Ott van pl. a Tiamat 7.1 esete is.... Tavaly decemberre ígérték, aztán vagy 3-4 alkalommal is módosítottak a boltokba kerülés dátumán... Beígérték a "notify me" listásoknak az ingyenes szállítást és 1 pólót + egy flaskát. Erre még 2011 novemberében feliratkoztam, de a mai napig nem kaptam értesítőt....

    Amikor március végén kijött, 1 perc alatt elfogyott (egy 50 E Ft-os cucc...). Ezt a kis mennyiségű (max pár száz vagy ezer darab, aztán kiírták, hogy a hatalmas kereslet miatt fogyott el olyan gyorsan) árusítást még párszor eljátszották. A fórumon volt olyan anyázás.... De olyan! Hallgattak, mint szar a fűben és még az adminok is eltűntek. Egyszerűen tudomást se akartak venni a problémáról.

    Majd elkezdtek 2 hetente árulgatni (pár darabot), de ez is csak az amcsiknál volt elérhető. De onnan meg nem lehetett rendelni az EU-ba. Nekünk csak európai boltból rendelhető, itt ugye a 179 dolcsi átváltozott euróra... Aztán az ingyenes szállítás se elérhető mindenhol, max az amcsiknál.

    Jelenleg, (2 nap múlva) egy évvel a bejelentés, és 9 hónappal az ígért piacra dobás után még mindig: hol van, hol nincsnem...

    Egyesek panaszkodnak egy érdekes alapzajra és egyöntetűen állítja mindenki, hogy a mikrofonja egy nagy szar. Egyszerűen érthetetlenné teszi a beszédet..

    Cila

Új hozzászólás Aktív témák