Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz t72killer #5 üzenetére

    Ez a kukkolós pontrendszer önmagában véve nem lenne gond, itt nálunk a gépkocsiknál a bónusz-málusz is hasonlóan működik. De mert az ottani vezetés gondolatterrort alkalmaz minden neki nem tetsző ellenvéleményre, legyen az akár kultúráltan megfogalmatott, építő jellegű kritika is, az sajnos nagyon aláássa ennek a rendszernek az elfogadhatóságát.

    (#10) Pötyi Az a baj, hogy nem kicsi pénzől van itt szó, hanem a világ egyik legnagyobb piacáról. Nem beszélve arról, hogy ha a hagyják ott megerősödni a helyi konkurenciát, akkor az akár a nemzetközi piacon is veszélyes lehet számukra. Persze előbb ehhez ki kell "merészkedniük" az országból, és nem hazai pályán megküzdeni velük, bár anyagi támogatottságban nem szenvednek majd hiányt.

    (#17) Sinesol Tudnál példákat mondani erre a rengeteg témára? Mert észrevételem alapján itt leginkább bizonyos egyének és előítéletek alapján társadalmi csoportok megbélyegzése tartozik, illetve pár konszenzuálisan elfogadott, durva cselekedet (pl. holokauszt tagadása, a dzsihadizmus dicsőítése vagy a pedofília népszerűsítése), ami ellen fellépnek. Én ezzel együtt udok élni, sokkal inkább, minthogy a vezetés kulturált kritizálása miatt egyből kivégző osztag elé hurcolnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz Sinesol #29 üzenetére

    Lejárt a szerkesztési határidőm.

    (#29) Sinesol A hitel mennyisége egy dolog, a szerkezete azonban egy másik. Pénzintézetek tanultak a válságból, ezért ma már nem olyan könnyű hitelhez jutni, mint 2008 előtt.
    Legalább is remélem...

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák