Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #51736960

    törölt tag

    válasz elithun #10 üzenetére

    Igen, az itcafé-val nekem is fenntartásaim vannak, egyre kevesebbet kattintok oda. Ma reggel például láttam a "letartóztatták a samsung elnökét" című hírt, direkt nem nyitottam meg, jó eséllyel clickbait lesz, gondoltam. Úgy voltam vele, ha igaz, akkor lehozzák más oldalon is, akkor majd elolvasom.

    A topik indítónak leírom, én mit olvasok, hátha segít:

    Fő hírforrás: Index. A napi hírekről itt lehet a legjobban értesülni. Celeb rovat kerülendő, clickbait szagú cikkek szintén. Blogok között vannak érdekesek. "Mindeközben" rovat kerülendő, sok a clickbait.
    Tech: Prohardver (hála az új szervernek, végre meg mint a villám), HWSW, esetleg SG.hu. ITcafé-t én személy szerint kerülöm. HVG elég jó bár nagyon balos. 444 felejtős.
    Kuruc-ot is szeretem, jó ellenpontja a fentebb felsorolt sok balos oldalnak, illetve sok bűnűgyi hír ott jelenik meg először, a polkorrekt oldalaknak több napjába is beletelik mire rászánjáj magukat, hogy egy késelős, öregezős, erőszakolós vagy lopós hírről írjanak (ha egyáltalán).

    Mint ahogy előttem is leírták, független híroldal nincs, ezért többfélét, és kritikával kell olvasni, sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák