Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz Synthwave #22 üzenetére

    Szerintem elég sokan vannak itt a fórumon (engem is beleértve) akik számára az 5700-nak kifejezetten sok értelme volt, megfelelő csillagkép és bolygó együtt-állás alatt. :B

    Tartok tőle hogy ez a későbbiekben is így marad, igazán a Vegák többségének is ez lett a sorsa. Azt is túlárazták, de aztán mégis sok boldog Vega tulaj lett, akik később nagyon szép kedvezményekkel megkaphatták.
    Nem tudom nekem vannak-e túl egyoldalú tapasztalataim, de úgy tűnik a Radeonokat jobban le szokták akciózni, ill. jobban akarnak szabadulni tőlük. V56-ot is sokan rendeltek UK-ból meg Ausztriából, mert olykor olcsóbb volt ott az új, mint itt aprón a használt.

    Ez igazán AMD marketingeseinek szegénységi bizonyítványa is, hogy nem ismerik fel hogy nagyságrendekkel több eladásuk ill. nagyobb piaci részesedésük lehetne, ha nem ragaszkodnának ennyire a fillérbaszó politikájukhoz.
    Ha az nVidia ad egy bizonyos teljesítmény szintet mondjuk 300$-ért akkor azt nehogymár hogy az AMD 5$-al is olcsóbban adja! Igen, 1-1 kártyán jól keresni így valóban lehet, de piacot nyerni nem.

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák