Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #319 üzenetére

    ha kotsog' lennék azt mondanám: mert megtehetem ( :
    párszor elmondtam, 8-10 évet kihagytam, hülye gyerek mindent IS ki akar próbálni effekt :d 5500xt-n "buktam" 5e ft-ot, 570-en és 590-eken meg kb 20e jött be, szóval jó a mérleg
    játszanék én 120hz-en ha lenne értelmes monitor, de arra jutottam nincs , nálam a 32" nyerő fps-hez, és nem hajlított és nem va - majd faragok a 48-as oledből 32" 92-3 ppi 1440p@120hz-et natívan ( : -
    pont azért mert kuva' ritkán játszom, amikor odaülök akkor tényleg élmény legyen, majd ha olyan öreg leszel mint én rájössz ((( :
    valahol tisztában vagyok vele ha megveszem ezt, utána az 5700-et is :d úh. lehet leállítom magam, cpu-ból is jó lenne megnézni a 3600-ot, meg 9400f-et, de 9600-ot is ((( : de már itt a tavasz, inkább kiskutyázok meg csavargok ha nincs dolgozni kedvem, előbb épp kiskutyástól csavarogtam, azon gondolkoztam veszek egy 570-et újra, pont jó 1440p ultrán a doomhoz 60 fps-hez 9100f intellel - azt is ki akarom próbálni ( : és olyan jól mutatna rajta a ninja 5 ((( : - , aztán késő ősszel/télen majd előveszem újra a témát - feltéve ha még érdekel -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák