Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Nem akarok itt negatívkodni (aláhúzta a króm, de szerintem értelmes :DDD ), szóval én tökre támogatom a fejlődést, de.. Az vicces, hogy itt, Magyarországon relatíve elég sok fejlesztés folyik, "szeretnek minket" az autóipari cégek (nyilván főleg az olcsó munkaerő miatt), még el is húzzák mindig a mézes madzagot, aztán mi van.. Az van, hogy nincs olyan út/utca, ahol végig lehetne menni normálisan. Értem ezalatt a tankcsapda méretű kátyúkat (meg hogy random kiszednek aszfalt darabokat, hogy jól leamortizáld a futóművet), a kint hagyott táblákat (bár inkább több legyen, mint kevés), a katasztrofális gyalogos közlekedést (amikor zebra mellett 20 méterrel mennek átlósan át (konkrétan az Üllőinél a Klinikák M-nál pl. van úgy, hogy a Thaly Kálmántól ahogy kiérnek, nem mennek el a zebráig, hanem átlósan átmennek..). És megspórolnak kb. 5 másodpercet, illetve annyit se, mert én a gyalog a zebrán megyek át, és végül mindig lehagyom őket..
    Na a lényeg, hogy nálunk fejlesztik (egy részét), beharangozzák, aztán végül nem is tudjuk használni..
    Bár lehet minden nagyvárosban hasonló a helyzet.

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák