Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    mi esetünk: ex-el jöttünk ide a melóhely felé, le voltak fagyva kegyetlenül az utak, téli gumi is volt fent, van 1 ritka rossz derékszögű kanyar, ahol mindig tükörjég van ilyenkor és nagyon veszélyes... itt szerintem max. 10-15km/h-s sebességgel csúszott meg a kocsi segge, amikor próbálta beszedni a kanyart, aztán szerintem összevissza fékezett és kormányzott, mert először átcsúsztunk a szemközti sávba, majd vissza a sajátunkba, de ekkor is kidobta a yaris a seggét és a manőver végén megálltunk keresztben a szemközti sávban egy bozót előtt :B ...ebben az esetben vagy 3 ponton volt túlkormányzott a kocsi az észnélküli korrigálási kísérletek miatt...

    ui: a példa jól mutatja, hogy nem kell 100-al menni jégen, hogy megcsússzon a kocsi :K biciklivel közlekedek télen-nyáron, tudom, hogy megcsúszás esetén legtöbbször az a legrosszabb, ha ész nélkül korrigálni akar az ember... még biciklivel is

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák