Új hozzászólás Aktív témák

  • Bundytha

    csendes tag

    válasz beloadjoker #64 üzenetére

    Na kész, az én agyam itt durrant el. Küldöm vissza szervízbe. Kár, hogy idegrohamomban nem csináltam screenshot-ot, az akkufelhasználásról.
    Ilyet csinált pl:
    Este töltöttség 100%. Megy egész éjjel, üzemidő 4ó46perc után a töltöttség: 100% (merülés)
    Aztán egyszer csak gondol egyet: tölöttség :78% - és azt írja: akkuról eltelt üzemidő: 9perc, 36mp.
    WTF ????? se kikapcsolás, sem újra töltés, se akkukivétel se semmi... hirtelen nullázta a számlálót?
    Használat közben melegedett, mint egy rezsó. Elmentem hazulról, teló zsebben, benyomtam mobilnetet, és zsebben, kikapcsolt képernyővel -20% töltés. benyomtam, felmentem Face-re, alig öt perc használat után ismét -10% hát így hogyan vigyem el egy teljes napra magammal? Arról már végképp nem is merek álmodni, hogy mondjuk buszon 15-20 percet még mellette zenét is hallgassak.
    Mondom, hülye voltam, hogy nem csináltam mentést a grafikonról, mert meredekebb csúcsokat produkált 5 óra használat alatt, mint egy infarktusos EKG görbe. Ezek a jelenségek normálisak vajon?

Új hozzászólás Aktív témák